REKLAM

Kırmızı Eller

Kırmızı Eller Oyunu Oyna

Tokat atarak elleri kırmızı renge çevirelim. Bu oyunda rakibinizin elini yakalamaya çalışacaksınız ya da onun saldırılarını deneyeceksiniz. Üç kez kaçmayı kaçırırsanız, kelepçeleneceksiniz. Rakibinizden kaçabilirseniz, saldırı sırası sizde olacaktır. Rakibinizden önce 10 puana ulaşmaya çalışın.

Şimdiye kadar deneyimlemediğiniz bir şeyi yapmak ister misiniz? Bizimle kalın ve benzersiz ama heyecan verici bir şeyi keşfetme şansı elde edin! Bugün size konsantrasyon becerinize kesinlikle meydan okuyacak çocuklar için en iyi atari oyunlarından birini sunuyoruz. Kırmızı Eller, tek başınıza veya arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz harika ve eğlenceli bir çocukluk oyunudur. Bu yepyeni ücretsiz çevrimiçi oyun PC’nizde, cep telefonunuzda veya oyun konsolunuzda iki oyuncu tarafından oynanabilir. Arkadaşlarından gelip onlara komik bir düelloya meydan okumalarını söyle!

Kazanmanın tek yolu akıllıca ve hızlı oynamaktır. Kurallar çok basit ve bu harika atari oyununu oynamak çok kolay. Her iki oyuncunun da cihazınızın karşı tarafına yerleştirildiğini göreceksiniz. Bunlardan birine savunmacı, diğerine saldırgan diyebilirsiniz. Saldırgan, savunucuların elindeki tokatları serbest bırakmak için ekranın kendi tarafına dokunabilirken, savunma oyuncusu saldırıdan kaçınmak için zamanında kendi tarafına vurur.

Oyuncunun bu rol yapma oyununda başarılı olması durumunda roller değiştirilebilir. Unutma, çok fazla geri çekilmeye devam edersen elin taşa dönüşecek. Cevap olarak, bir sonraki tokattan kaçma şansınızı kaybedersiniz. Her başarılı saldırınızda bir puan güvence altına alabileceksiniz. Çocuklar için en iyi HTML5 oyunlarından birinde kazandığınızdan emin olmak için on puanı toplayın! Arkadaşınızı çevrimiçi web sitemizde daha fazla ücretsiz atari oyunu keşfetmeye davet edin ve birlikte eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM