REKLAM

Ludo King

Ludo King Oyunu Oyna

Ludo King™, dünyada akıllı telefonlar için en çok indirilen Parcheesi oyunlarından biridir.

Çocukluğunu hatırla! Ludo King, masaüstü, Android, iOS ve Windows gibi çeşitli platformlardaki kullanıcıları aynı anda destekleyen çapraz platform çok oyunculu bir oyundur. Bu muhteşem Parcheesi oyunu, oyuncunun bilgisayar veya 2 oyuncu modu ile oynayabileceği çevrimdışı modu da destekler.

Ludo King nasıl oynanır?

Kızma Birader zarlarını atın ve simgelerinizi Kızma Birader panosunun ortasına ulaşmak için hareket ettirin. Geleneksel kuralları takip edin, 1 adet 6 taraflı kalıp ile amaç 4 parçayı baştan sona taşımaktır. Sıra soldan alınır ve pullar soldan sağa doğru hareket eder. Her oyuncu, sırası geldiğinde zarı atmalı ve pullarını hareket ettirmelidir. Kalıptaki 6, başlangıç ​​görevi görür. Damaları oyundan çıkarmak için kullanılır ve fazladan bir dönüş elde edersiniz. Damalar, kalıbın gösterdiği boşluk sayısına göre hareket eder. Oyuncu, sırasını kaybetmeden 6’yı istediği kadar atabilir. Bir oyuncu, sırası sırasında rakibinin karesini işgal ederse, rakibinin pullarını ele geçirebilir. Bir pul herhangi bir renkli karede olduğunda güvenlidir, yani hiçbir rakip onu ele geçiremez. Ancak kasaya veya hedefe tam sayı ile ulaşmalıdır, aksi takdirde zarın gösterdiği renkli çizgi içinde hareket etmesi gerekir. İlerlemek için uygun başka döşemeleriniz olup olmadığına bakılmaksızın döşemeyi çizgi üzerinde hareket ettirebilirsiniz.

Ludo King’in özellikleri nelerdir?

Bilgisayara karşı oynayabilirsiniz.
Yerel ve Çevrimiçi Çok Oyunculu aracılığıyla aileniz ve arkadaşlarınızla oynayın.
2 ila 6 oyuncu arasında oynayın.
Facebook arkadaşlarınızı özel bir oyun odasına davet edin ve onlara meydan okuyun.
Dünyanın her yerinden oyuncularla oynayın ve iyi arkadaşlar edinin.
Onlarla özel olarak sohbet edin.
Rakiplerinize emojiler göndererek kendinizi ifade edin.
Şimdi Minikoyuncu.org’da klasik bir masa oyununun tadını çıkarın! Zarları atın ve dünyanın her yerinden oyuncuları alın ve onları Kızma Birader Kralı olmak için yenin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM