REKLAM

Madenci Kardeşler

Madenci Kardeşler Oyunu Oyna

Madenci Kardeşler, sizin ve takım arkadaşlarınızın öğeleri ve değerli taşları topladığınız ve birlikte yeni topraklara ilerlemek için zorluklarla mücadele ettiğiniz heyecan verici bir macera oyunudur.

Her oyuncu, büyükbabası veya torunu olsun, tek bir karakterden sorumludur. Bu cesur ikili, elmaslar ve mücevherler için yeraltını kazarak para biriktirme görevindedir. Her iki karakterin de oyun boyunca kendi becerileri vardır ve her seviyede devam etmek için ikisini de kullanmalısınız. Oyun bazı ölümcül tuzaklar ve yaratıklarla kuruludur ve her iki oyuncu da bir sonraki seviyeye geçmek için tuzaklardan kaçınmalı ve mümkün olduğunca çok mal toplamalıdır. Her seviyedeki bulmacaları çözmek için arkadaşınızla birlikte çalışın. Klasik görüntüler ve ilginç oyun, zorluklar basit değil. Cevabı bulmaya çalışın, o sadece çevrenizde bir yerde. Bu dramatik maceraya atılmaya hazır mısınız? Şimdi başla!

Bu oyun, arkadaşlarınız ve ailenizle aynı anda oynamanıza izin veren birden fazla klavye kontrolüne sahiptir. Her oyuncu iki karakterden birinin kontrolünü alır: büyükbaba veya torunu.

Özellikleri

  • Klasik görüntülerle birlikte çekici grafikler
  • Fethetmek ve keşfetmek için 16 seviye
  • Her karakterin görevi tamamlamak için benzersiz bir yeteneği vardır.
  • Oyun tüm web tarayıcılarında çalıştırılır

Nasıl oynanır

Oyuncu 1 kontrolleri

Hareket etmek için “WASD” kullanın
Ateş etmek için F’yi kullanın
Kırbacı kullanmak için G’yi kullanın
T tuşu kullanmak için

Oyuncu 2 kontrolleri

Hareket etmek için “OK TUŞU”nu kullanın
Kazmak için K kullanın
El bombası atmak için L’yi kullanın
T tuşu kullanmak için

İki kez atlamak için W tuşuna veya yukarı ok tuşuna çift tıklayın

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM