REKLAM

Mighty Knight 2

Mighty Knight 2 Oyunu Oyna

Dünyanın yardımına ihtiyacı var ve karanlık düzenin güçleriyle savaşmalısın! Dünyayı şeytandan koruması gereken cesur bir şövalye gibi davran ve tüm kötülüklere karşı savaş. Birçok korkunç yaratık insanların dünyasını istila etti ve tehlikedeler. Tek yol savaşmak!

Yani, Mighty Knight 2 oyununun başında sadece bir kahramanın olacak baltalı bir savaşçı. Kampanyayı başlatın ve ilk seviyeye başlayın. Bir dövüşte bir grup düşmanı yenerek seviye başarıyla tamamlanacak ve kahramanın seviyesini yükseltmek için harcanabilecek deneyim puanları alacaksınız. Her yeni seviyede kahramanın özellikleri gelişir ve yavaş yavaş gerçek bir şövalyeye dönüşür. Bir kahramanın seviyesini yükselterek, performansı artırmak veya süper güçleri öğrenmek için harcanabilecek yıldızlar elde edersiniz.

Mighty Knight 2 oyununda bir değil, birkaç kahramana sahip olmak ve hatta bir arkadaşla birlikte oynamak mümkün oldu. Çocuklardan birini yerinize çağırın ve kötü güçlere karşı yan yana savaşmaya başlayın! İkinci seviyeyi geçtikten hemen sonra yeni bir kahraman alacaksınız. Tek oyuncu modunda oynarsanız, bilgisayar kahramanlarınızın geri kalanını otomatik olarak kontrol eder. İki oyuncu modunda, bir kahraman ve ikinci olarak arkadaşınız olarak oynayabilirsiniz, geri kalan kahramanlar otomatik olarak kontrol edilir. Seviye boyunca, kontrolü herhangi bir kahramana değiştirmek mümkündür. Kahramanların her birini veya en çok beğendiğinizi yükseltebilirsiniz.

Seviyeleri geçin, kahramanlarınızın her biri için yeni yetenekler öğrenin. Düşman ordularıyla savaşın ve en güçlü patronları alt edin. Başarılar kazanın ve tüm dünyayı savunabilecek en güçlü şövalye olun!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM