REKLAM

Money Movers 3

Money Movers 3 Oyunu Oyna

Kaçmaya çalışan tehlikeli mahkumlarla dolu bir hapishane, gardiyan olmanın en kötü yerlerinden biridir, ancak Money Movers 3’te sadık bekçi köpeğinizi alın ve bu hapishane kaçışına bir son verin. Bu suçlular, dövmeli kolları ve sert yüzleriyle sizi korkutabileceklerini düşünebilirler, ancak güvendiğiniz köpek arkadaşınız onları köşeye sıkıştırdığında korku içinde ağladıklarını görmeye hazır olun. Gardiyanın ve köpeğinin kontrolünü elinize alın ve bu mahkumlara sizin saatinizle hiçbir yere gitmeyeceklerini gösterin!

Money Movers serisinde ilk kez taraf değiştirin ve bir gardiyan ile refakatçi bekçi köpeğinin kontrolünü ele alın ve bu üçüncü oyunda mahkumların hapishaneden kaçmasını engellemeye çalışın. Bu bağımlılık yapan serideki diğer oyunlara benzer şekilde, hapishane güvenlik kameraları, lazer dedektörleri, platformlar ve diğer birçok bulmaca parçasıyla dolu. Bekçi ve köpeğin farklı kullanımları vardır ve her seviyeyi tamamlamak için ikisini de kontrol etmeniz gerekir. Oyuncu olarak amacınız, her seviyedeki her mahkumu tutuklamaktır. Bunlar en tehlikeli mahkumlar ve kolay kolay durmayacaklar. Bir mahkuma sadece gardiyan karakteriyle yaklaşırsanız, sizi döverler ve oyunu kaybedersiniz. Bu suçluları başarıyla zincirlemek için köpeğinizin yardımına ihtiyacınız var. Bulmacaları çözmek, platformları hareket ettirmek ve mahkumlara giden yolu temizlemek için her iki karakteri de kontrol edin. Korku içinde teslim olmalarını sağlamak için önce köpeği mahkumlara götürün ve sonra onları gardınız ile bağlayabilirsiniz. Diğer Money Movers oyunlarına benzer şekilde, her seviyede sonraki seviyelerin kilidini açmak için toplamanız gereken para çantaları vardır. Korumanı yüksek tut ve düzeni sağla!

Hapishaneden kaçmaya çalışırken rolleri değiştirmek ve kendinize meydan okumak ister misiniz? Ardından hapishaneden kaçışınıza bu popüler serinin ilk oyunu olan Money Movers 1 ile başlayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Money Movers 3, Meow Beast tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

Kasım 2017

Özellikleri

  • Bir hapishane gardiyanı ve onun bekçi köpeğini kontrol edin
  • 20 seviye
  • 2D grafikler
  • Eğlenceli bulmacalar

Kontroller

Köpeği kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Korumayı kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın.

SSS

Money Movers 3’ü çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Money Movers 3 ve serinin diğer tüm oyunlarını MinikOyuncu’da çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Money Movers oyunları nelerdir?

  1. Money Movers 1
  2. Money Movers 2
  3. Money Movers 3
  4. Money Movers Maker

Money Movers 3’ü mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Money Movers 3 ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Money Movers 3’ü bir arkadaşımla oynayabilir miyim?

Evet! Money Movers 3 tek başına oynanabilir, ancak bir klavyeyi paylaşarak bir arkadaşınızla da oynayabilirsiniz. Her biriniz bir karakterin kontrolünü ele alabilir ve birlikte bulmacaları çözmeye çalışabilirsiniz!

Money Movers 3 ne zaman piyasaya çıktı?

Bu oyun Kasım 2017’de yayınlandı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM