REKLAM

Pastel Savaşçılar

Pastel Savaşçılar Oyunu Oyna

Pastel Savaşçılar’da, ister dostunuz ister zombiler olsun, düşmanlarınızın kıyametiyle karşılaşma zamanı. Yapılması gerekeni yapın ve değer verdiğiniz her şeyi almak için burada olan düşmana karşı kendinizi koruyun. Katliama hazır mısınız?

İşte başlıyor! Zamanınızın en büyük savaşı. Bu gün boyunca sadece bir kişi hayatta kalacak ve hikayeyi anlatmak için yaşayacak. O kişinin sen olduğundan emin olmak için son nefesine kadar savaşmaya hazır mısın? Deneyebileceğiniz iki oyun modu vardır. Birincisinde, arkadaşınıza karşı savaşabilir veya ikinciyi seçip ortak düşmanınıza karşı savaşmak için birleşebilirsiniz. İlk modda, oyun saatini ayarlayın, bir harita ve hava durumunu seçin. En çok öldüren oyuncu oyunu kazanır. Silahınızı düşmanınıza atmak için E veya P tuşuna basın ve atmak için bırakın. İkinci oyun modunda bir arada durmanız gerekiyor ve düşmanlarınız size karşı savaşacak! Ama unutmayın, müttefik olabilirsiniz ama asla eşit olamazsınız. 30 zombi öldürmeyi başaran oyuncu kazanır ve bunun siz olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Düşmanlarınızın üzerine ölüm yağdırmak için mancınık kullanabilirsiniz. Ayrıca kazanmak için hava balonundaki adamın güçlerini de alabilirsin. İyi şanslar!

Arkadaşınıza karşı bir kez daha savaşmak için Ocak Kulesi‘ni ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

RHM Interactive, Pastel Savaşçıları geliştirdi.

Yayın tarihi

12 Ocak 2021

Özellikleri

  • İki farklı oyun modu
  • Seçebileceğiniz 4 farklı harita
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Birinci oyuncu olarak, hareket etmek için WAD tuşlarını kullanın. S blok oluşturmak için. E silah atmak için. İkinci oyuncu olarak hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Blok oluşturmak için aşağı ok tuşu. Silah atmak için P.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM