REKLAM

Pico Park

Pico Park Oyunu Oyna

Pico Park birden çok oyuncuyla oynayabileceğiniz piksel bulmaca ve platform oyunudur. Ana karakterlerin kedi olduğu pikselli bir grafik yönü var, ancak güçlü yanı oynanış. Çevrimiçi sürümde çiftler halinde veya 8 oyuncuya kadar oynamanız gereken farklı seviyelerde ilerlemeye hazır olun. Ne kadar çok oyuncu olursa, her seviyeyi çözmek o kadar eğlenceli olur.

Pico Park 28 Nisan 2016’da piyasaya sürüldü, ancak şu anda en eğlenceli oyunlardan biri olarak flamalar arasında çok başarılı oluyor. Burada size oyunun küçük bir örneğini bırakıyoruz, ancak diğer kullanıcılarla çevrimiçi oynamak için oyunun tamamını Steam’den indirebilirsiniz.

Oyunun kuralı oldukça basittir: Tüm anahtarları alın ve hedefe ulaşın, ancak 48 seviye, takım arkadaşlarınıza danışmak ve seviyeleri tamamlamak için işbirliği yapmanın yeni yollarını düşünmek için özel olarak tasarlanmış özel numaralara sahiptir.

Anahtarı almak kolay bir iş olmayacak çünkü yapmanız gerekenler: zıplamak, tırmanmak, ip kullanmak, mekanizmaları çalıştırmak veya diğer takım arkadaşlarının üzerine çıkmak. Oyuncular, her bir muammanın nasıl çözüleceğini birlikte düşünmek için birbirleriyle iletişim kurabilecekler. Bu oyun, arkadaşlarınızla sizi güldürecek kaotik ama eğlenceli durumları ortaya çıkaracak.

Pico Park’ta kaç oyun modu var?

Dünya Modu: Bu, anahtarı ve çıkışı bulmanız gereken standart oyun modudur.
Sonsuz Mod: En yüksek puan için arkadaşlarınızla yarışırsınız.
Savaş Modu: En yüksek bireysel puana sahip oyuncu, herkes için ücretsiz olarak kazanır.

Pico Park’ı kim geliştirdi?

TecoPark bu eğlenceli ortak platform oyununu yarattı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM