REKLAM

Poptropica

Poptropica Oyunu Oyna

Poptropica’ya hoş geldiniz! Karakterinizi hareket ettirmek için farenizi kullanın. Oraya yürümek için karakterinizin yanına tıklayın, koşmak için karakterinizden daha uzağa tıklayın. Karakterinizin üstüne tıklarsanız, aynı zamanda atlarsınız. Daha uzun zıplamalar yapmak veya yürümeye veya o yönde koşmaya devam etmek için farenizin düğmesini basılı tutun.

Başlangıç ​​alanı sizin evinizdir. Buradan karakterinizi özelleştirebilir, bir evcil hayvan edinebilir, alışveriş yapabilir ve atari salonunda oynayabilirsiniz. Bir maceraya çıkmaya hazır olduğunuzda, keşif balonuna atlayın. Oradan, Poptropica’nın her biri kendi görev ve maceraları olan birçok adasından birine seyahat edebilirsiniz.

POPTROPICA İPUÇLARI VE Püf Noktaları

Her alanı iyice keşfedin. Her adada, zorlukları tamamlarken keşfetmen için birkaç alan olacak. Her adanın tam kapsamını gerçekten elde etmek için etrafa bir yandan diğer yana, yukarı ve aşağı baktığınızdan emin olun. Hatta maceralarınızda faydalı olabilecek gizli öğeleri bile keşfedebilirsiniz!

Sosyalleşin. Her adada konuşabileceğiniz bir sürü NPC bulacaksınız. Adadaki her karakterle sohbet etmek, takılıp kalırsanız bir sonraki adımda ne yapmanız gerektiğini anlamanın iyi bir yoludur. Macerada ilerlemene yardımcı olmak için bazı karakterler önemlidir, bu yüzden herkesle konuştuğundan emin ol!

Yol haritasına bakın. Bazı seviyelerde, her adanın hedeflerini gösteren bir yol haritası alacaksınız. Sağ üst köşedeki menüyü tıkladığınızda bulunan yararlı bir araçtır. Yol haritası, o adadaki maceranızı tamamlamak için bundan sonra ne yapmanız gerektiğini size söyleyecektir.

POPTROPICA OYNAMAKTAN NE ÖĞRENDİN

Poptropica, tonlarca karakter ve kulüp binası özelleştirme seçeneği sunarak oyuncuların yaratıcılıklarını tam potansiyeline kullanmalarına yardımcı olur. Oyun, oyuncuya her adanın hedeflerini tamamlamak için problem çözme ve okuryazarlık becerilerini geliştirme fırsatı verir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM