REKLAM

Profesyonel Atıcılar 2

Profesyonel Atıcılar 2 Oyunu Oyna

Profesyonel Atıcılar 2 harika bir keskin nişancı fizik oyunudur. Profesyonel Atıcılar’ın devamı nihayet burada! Hemen arkadaşınıza veya bilgisayarınıza karşı aksiyona atlayın ve bu fizik tabanlı atış oyununda hakim olun. Bloklu karakterleri kontrol etmek oldukça eğlencelidir. 5 farklı oyuncu arasından seçim yapın ve yeni modellerin kilidini açın. Bu keskin nişancı oyununda yerçekimini ve hareketi kendi avantajınıza kullanmalısınız. İlk başta fizikte ustalaşmak zordur, ancak oyuncular harekete ve eylemlere hızla alışırlar.

E tuşunu kullanarak rakibinizi vurun. Zamanlama çok önemlidir ve kullanıcılar silah kolunun yükselmesini sürekli izlemelidir. Her seviye için keskin nişancılar dışında farklı silahlar kullanılıyor. Roketatarlar, ciritler ve hatta fırlatma baltasıyla çatılara çıkın!

İki oyunculu oyun, kullanıcıların arkadaşlarına karşı rekabet etmelerine ve onları çatıdan düşürmeye çalışmasına olanak tanır. Neden bugün harekete geçip çatı katındaki keskin nişancıları oynamıyorsunuz? İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM