REKLAM

Ragdoll 2 Kişilik

Ragdoll 2 Kişilik Oyunu Oyna

Ragdoll oyuncuları arenada ve kendi silahlarıyla bekliyorlar. Örneğin, bir programcı bilgisayar klavyesiyle savaşıyor veya bir korsan keskin ve kancayla savaşıyor veya bir ninja samuray kılıcı ile savaşıyor. Karakterlerden herhangi birini seçebilir ve 2 oyunculu oyun modu ile bir arkadaşınıza karşı veya tek oyunculu ve hayatta kalma oyun modu ile CPU’ya karşı savaşmaya başlayabilirsiniz. Amacınız rakibinizi sizi yok etmeden önce yok etmektir.

Yeni bir oyun gününe başlamak için çevrimiçi iki oyunculu oyunlardan daha iyi bir yol yok, özellikle de artık diğer gerçek insanlara karşı oynayabileceğiniz, çöp adamlarla bir ragdoll savaşı olan Ragdoll 2 Kişilik gibi heyecan verici oyunlardan bahsediyorsak.

Aynı makinede birbirinize karşı oynarken, diğer ragdoll’ü çıkarmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Ragdolls internette popülerdir, çünkü etrafta nasıl hareket ettikleri çok komiktir, ki bu bazen kontrol etmek oldukça zor olabilir, ancak konsantre olursanız, harika olacaksınız. İki tek oyunculu mod vardır, bunlardan biri bilgisayara karşı bir seviye diğerine oynadığınız 1P Klasik mod ve yenileri göründükçe birbiri ardına ragdoll ile savaşmaya devam edebileceğiniz Sonsuz moddur.

Her oyuncu, Declan adlı robot, Hazaki adlı ninja, Bastian adlı boksör, Aaron, Romalı asker Joaquina, tehlikeli bir şırınga kullanan hemşire, Rafealle gibi seçeneklerle birlikte olmak istedikleri bez bebekleri seçer. Bir oyuncu ragdoll’unu oklarla kontrol ederken diğeri w, a, s, d tuşlarını kullanır. Emrinizdeki silahları diğer ragdoll’a saldırmak ve onları kesmek için kullanmalısınız, onları yok etmelisiniz, böylece sağlık çubuklarını tamamen tüketirsiniz çünkü o zaman savaşı kazandınız. Dövüşün gerçekleştiği zaman da hesaba katılacak, bu yüzden zafer elde etmede hızlı olmaya çalışın. Her iki oyuncuya da iyi şanslar ve kim kazanırsa kazansın arkadaş olarak kalmayı unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM