REKLAM

Rakibi Düşür

Rakibi Düşür Oyunu Oyna

Rakibi Düşür , rakibi yere itmeniz gereken 2 kişilik eğlenceli bir güreş oyunudur. Harika bir çok oyunculu ve son derece çekişmeli bir oyun oynamaya hazır olun. Bu oyunda, birbirine bağlı iki karakterin üstüne çıkma savaşını göreceksiniz. Minikoyuncu.org adresindeki bu ücretsiz rekabetçi 2 oyunculu oyun, bir arkadaşınızla birlikte oynamanıza izin verecek. Bir kahramanı yöneteceksin ve arkadaşın başka bir kahramanı yönetecek. Karakterinizi akıllıca hareket ettirerek zirveye çıkmayı başarabilirsiniz. Ama rastgele oynarsanız kaybedersiniz. Bilgisayarınızda veya mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Rakibi Düşür Nasıl Oynanır?

İki robot elleriyle birbirine bağlanmıştır ve hedefleri önce diğer adamın kafasını yere vurmaktır. Rakibinizden önce 5 puana ulaşmak için hızlı reflekslere ve zekice hareketlere ihtiyacınız var. Eğil ve Zirveye Çık.

12 seviyenin hepsinde hedefiniz her turu kazanmaktır. Karakteri yukarı, aşağı, geri veya öne taşımak için ok tuşlarını kullanın. Yüksek zıplayın ve tüm gücünüzle rakibinizi yere atın. Stratejik düşünün ve rakibinizin bir sonraki hamlesini tahmin edin, böylece her zaman ondan bir adım önde olabilirsiniz. Zirveye Çıkmaya Hazır mısınız? İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM