REKLAM

Rastgele Basket

Rastgele Basket Oyunu Oyna

Tek ve iki oyunculu oyun modu olarak iki farklı oyuncu modunda süper rastgele bir basket oyunu başlıyor. Basket alanı rastgele seçilecek ve oyuncular ve toplar da rastgele seçilecektir. Her top ve basket sahasının kendine has özellikleri vardır. Amacınız rakibinizden önce 5 gol atmak ve maçı kazanmak.

Rastgele Basket, harika fizik ve ragdoll karakterleri ile eğlenceli bir tek düğmeli basketbol oyunudur. Bir arkadaşınızla veya yapay zekaya karşı 2’ye 2 basketbol maçı oynayın! Bu kaotik basketbol oyununda sokak basketbolunun kralı olacak mısın?

Rastgele Basket, çeşitli spor tabanlı oyunlar içeren komik Random serisinin bir parçasıdır. Bu oyun basketbola odaklanır ve sokakta ikiye ikiye maç içerir. Oyunda yalnızca bir düğme kullanılır. Düğmeye basmak karakterlerin zıplamasını ve kollarını kaldırmasını sağlayacaktır. Topu tutabilirlerse, düğme bırakıldığında rastgele bir şekilde topu atarlar. Tüm karakterler bir yandan diğer yana sallanacak, bu yüzden zıplamalarınızı zamanlamanız gerekecek. Oyun başka bir oyuncuyla da oynanabilir. Bir takım gol attıktan sonra sahne, karlı alan, caddenin yanında, yazlık sahada, spor salonunun içi ve daha fazlası gibi rastgele başka bir manzaraya dönüşecek. Bir top sahanın dışına çıktığında, topu kimin dışarı attığına bakılmaksızın maç yeniden başlayacaktır. Oyun ayrıca mobil tarayıcılarda da oynanabilir ve dokunmatik ekranı kontrol olarak kullanır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM