REKLAM

Rastgele Futbol

Rastgele Futbol Oyunu Oyna

Oyun özelliklerinde rastgele olan muhteşem bir Futbol maçı başlıyor. Oynamaya başladığınız her maçta, kale direği ve oyuncular ve top değişebilir. Hedef gönderisi daha büyük veya daha küçük boyutlara dönüşür. Oyuncunun değişmesi maçınızı etkilemeyecektir, ancak top maç skorunu etkileyebilir. Karakterinizin kontrolünü kaybetmeyin, bu bir gol atmanıza neden olabilir.

Rastgele Futbol’da, dışarı çıkmadan çılgın bir futbol deneyimi yaşamaya hazır olun! Bu oyunu en iyi arkadaşınıza karşı oynayabilir ve bu sporda kimin daha iyi olduğunu görebilirsiniz! Her golün ardından ortam değişeceği için bu oyun sırasında her sezonun tadını çıkarabilirsiniz. Biraz kaliteli zaman geçirmek için oyuna başlayalım!

Futbolun karmaşık bir oyun olduğunu düşünebilirsiniz, ama bu hiç de doğru değil! Bu çok oyunculu oyun ile çalışmanızı CPU’ya veya seçtiğiniz bir arkadaşınıza karşı yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ekrana tıklamak veya zıplamak ve topa vurmak için yukarı oka basmak. Vuruşunuzu nereye yönlendirdiğinize dikkat edin ve kendi kale direğinize gol atmamaya çalışın. Karakterleri hareket ettirmeyeceksin. Bu yüzden, iyi bir strateji oluşturmaya çalışın çünkü zıpladığınızda karakterleriniz o tarafa geçecek. 5 gole ulaşan turu alır ancak oyunu yeniden başlatabilir ve istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Her golle birlikte mevsimler, ortam, toplar ve kale direkleri değişiyor. Böylece, birçok farklı ortamda oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Kışın karda kaymak gibi her ortamın kendine özgü zorlukları olabileceğini unutmayın. Şimdi hazırsanız, oyuna başlayın ve birkaç topa vurun!

Geliştirici

RHM Interactive bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

28 Şubat 2020

Özellikleri

  • CPU’ya karşı oyna
  • Çok oyunculu seçenek
  • Renkli 2D grafikler
  • Farklı ayarlar

Kontroller

Ya farenizle ya da yukarı okla oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM