REKLAM

Regular Show Demir Yumruk 2

Regular Show Demir Yumruk 2 Oyunu Oyna

Regular Show’un iki kahramanı Ribgy ve Mordecai, son derece önemli yeni bir görevi yerine getirmek için tüm yeteneklerini göstermeleri gerekecek. Regular Show Demir Yumruk 2 oyununda Punks, Evil Unicorns, Demonic destroyer ve diğer birçok tehlikeli yaratıkla savaşacaksınız. Yumruklarınız ve ayaklarınızla vurun, düşmanlarınızın silahlarını alın ve kullanın ve en zorlu düşmanları ve oyunun birçok patronunu yenmek için yıkıcı özel saldırılar gerçekleştirin.

Mordecai ve Rigby gibi karakterinizi seçtikten sonra seviyeye girmeli ve savaşmaya başlamalısınız! Sadece bacaklarınızı ve yumruklarınızı kullanabilirsiniz ve karşınıza çıkan her düşmanı yenmelisiniz! Düşmanlarınızı denemek ve yenmek için yumruk ve tekme kombinasyonunu kullanın ve doldukça özel çubuğunuza göz kulak olun.

Özel çubuğunuz dolduğunda, güçlü bir alan etkisi saldırısı başlatabilirsiniz. Bazı düşmanlar Fransız ekmek sopası gibi silahlar kullanır – onları yendikten sonra bu silahları alıp kendiniz kullanabilirsiniz! Sağlığınızı iyileştirmek ve hayatta kalmanızı sağlamak için ilerledikçe yiyecek toplayın. İsterseniz aynı ekranda 2 oyuncu oynayabilirsiniz, böylece arkadaşlarınız eğlenceye katılabilir! Düşmanlarınızı yenmek için yumruklarınızı başarıyla kullanabilir misiniz?

Regular Show Demir Yumruk 2 Nasıl Oynanır?

Her oyuncu benzersiz bir kontrole sahip olacak. Karakterinizi hareket ettirmek için oyunculardan biri ok tuşlarını, diğeri ise “W”, “A”, “S” AND “D” tuşlarını kullanacaktır. Atlamak için “K” ve “G” tuşları kullanılabilir. Düşmanlara doğru ilerleyin ve saldırıya hazırlanın. Aynı anda saldıran daha fazla düşman olacağı konusunda sizi uyarmalıyız. Bu yüzden hazırlıklı olun.

Hazırlanmak için, “L” ve “F” tuşlarının eşyalara saldırmak veya kapmak ve onları rakibinize atmak için kullanıldığını bilmeniz yeterli. Ayrıca özel hareketler de seçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, atlamak için kullanılan tuşları, saldırmak için kullanılanlarla birleştirmek. Bu kesinlikle rakiplerinizi bitirecek.

Korkusuz olun ve tereddüt etmeyin. Holiganlar kesinlikle size saldırmak için orada olacaklar. Sadece onlara bir ders verin ve onları kendi oyunlarında yenin. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM