REKLAM

Regular Show Demir Yumruk

Regular Show Demir Yumruk Oyunu Oyna

İki süper ünlü çizgi film karakterinin inanılmaz dövüş oyunu burada! Regular Show’un en sevimli ve ünlü karakterleri Rigby ve Mordecai yepyeni bir maceraya atılıyor.

Mordecai ve Rigby günü kahve dükkanında geçirmeye, bütün gün kahve içerek, yemek yiyip eğlenmeye karar verdiler. Ne yazık ki bugün pek eğlenemiyorlar çünkü takma adı Gece Kuşu olan kötü bir karakter arkadaşını kaçırdı. Kalıp bunun nasıl olduğunu izleyemiyorlar, bu yüzden Fist Punch oyunu, süper kahraman olmaya ve arkadaşlarını kurtarmaya karar verdiler. Sonunda, onların yerinde olsaydık, her birimizin iyi bir arkadaşa yardım etmek için her şeyi yapacağımızı düşünüyoruz. Öyleyse Mordecai ve Rigby’ye Gece Kuşu’nun adamlarını yenmeleri ve arkadaşını kurtarmaları için yardım et.

Bir veya iki oyuncuyla oynarken çok sayıda düşmanla savaşacak, onları yumruklayacak ve tekmeleyeceksiniz, aynı zamanda yıkıcı kombolar yaparak onları yeneceksiniz.

Oynayan karakteri kontrol etmek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanarak bir taraftan diğerine geçin. Yukarı ok tuşu ile zıplayacaksınız ve aşağı ok tuşu düşmanlarınızdan kaçmanıza ve eğilmenize yardımcı olacak.

Klavyenizdeki N tuşunu veya M tuşunu kullanarak saldırabilirsiniz. N tuşuna üç kez basarsanız, size daha fazla puan kazandıracak kombinasyonlar yapacaksınız. Göreviniz sırasında size saldırmak isteyen kişilere karşı dikkatli olun. Yolunuzdaki engellerden kaçının ve arkadaşınızı kurtarmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Mordecai ve Rigby’ye bir problemleri olduğunda sana güvenebileceklerini göster. Oyunu bitirdiğinizde herkes güvende olacak, Regular Show’dan en sevdiğiniz karakterlerle bir fincan kahvenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kavgayı atlatacak kadar güçlü olduğunu biliyoruz.

Oyuncu 1:
Taşı: “W, A, S, D”
Saldırı: “X”
Kısa çizgi: “Z”

Oyuncu 2:
Taşı: “OK TUŞLARI”
Saldırı: “M”
Kısa çizgi: “N”

İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM