REKLAM

Renkli Kutuları İtme

Renkli Kutuları İtme Oyunu Oyna

Renkli Kutuları İtme oyununda küpleri itin ve patronu yenin! Zorlukların üstesinden gelmeye ve zafere ulaşmaya çalışacağınız canlı bir 3D maceraya hazır mısınız?

Bu oyundaki amacınız biraz zorlu ama bunun üstesinden gelebileceğinize inanıyoruz! Oyuna bir küpü iterek başlıyorsunuz ve sonunda boss’u yenmek için toplayabildiğiniz kadar küp toplamanız gerekiyor. Taşıyacağınız platformun birçok engeli ve kapısı var. Bu kapılardan geçmek küplerinizin rengini değiştirecektir. Bu detaya dikkat etmelisiniz çünkü ittiğiniz küplerden farklı renkte bir küp toplamaya çalışırsanız küpleriniz ortadan kalkacaktır. Eğer boss savaşına ulaşamadan tüm küplerinizi kaybederseniz oyunu kaybedersiniz. Küplerin renklerini doğru şekilde eşleştirdiğinizden, engellerden kaçındığınızdan ve para topladığınızdan emin olmak için sola ve sağa hareket edin. Farklı karakter özelleştirme seçeneklerinin kilidini açmak için bu paraları kullanabilirsiniz! Bu oyunda ayrıca klavyeyi paylaşarak bir arkadaşınıza meydan okuyabileceğiniz 2 oyunculu bir mod da var! Eğlence!

Arkadaşınızla oynadığınızda oyunlar daha eğlenceli! Arkadaşlarınızla birbirinize meydan okurken veya ortak bir hedefi tamamlamak için işbirliği yaparken eğlenmek için ücretsiz ve çevrimiçi 2 Kişilik Oyunlar koleksiyonumuza göz atın !

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM