REKLAM

Rummikub OKEY

Rummikub OKEY Oyunu Oyna

Rummikub OKEY , sayılarına göre üç veya daha fazla karo grubunu bir araya getirmeniz gereken eğlenceli karo tabanlı oyunun harika bir ücretsiz çevrimiçi sürümüdür. Rafınızdan çıkarmak için aynı numaralı veya aynı renk ve ardışık numaralı fayansları bir araya getirmeye çalışın. Daha sonra, yeni kombinasyonlar oluşturmak için halihazırda oynanmış karo gruplarıyla etkileşime girebilirsiniz.

Rafınızdaki tüm taşları kaldırdıktan sonra oyunu kazanacaksınız, bu yüzden fırsatları boşa harcamayın ve tüm rakiplerinizi yenmeye çalışmayın. Bu oyunu dünyanın her yerinden yüzlerce oyuncuyla birlikte oynayın. Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz Rummikub oynarken eğlenin!

Rummikub OKEY Nasıl Oynanır?

Rummikub’da karoları karıştırmaya ve masaları çevirmeye hazırlanın! Diğer oyunculara çevrimiçi olarak meydan okuyun veya tekli oyun modunda şansınızı ve dikkatinizi test edin. Taşlarınızı sıralayın ve en iyi olduğunuzu başkalarına göstermek için tahtasını temizleyen ilk oyuncu olun!

Şans bu gibi oyunlarda önemli bir faktördür, ancak rakiplerinizin hareketlerine dikkat etmek de çok önemlidir. Bu oyundaki amacınız önce tüm karolarınızı kullanmak ve tahtanızı boşaltmaktır. Oyunu farenizle oynayabilirsiniz, öyleyse başlayalım! Oyun hem solo hem de çok oyunculu modlara sahiptir. Solo modunda, CPU’ya karşı oynarsınız ve başlangıçta bu modla başlamak en iyisidir. Başlamadan önce dönüşlerin süresini, oyuncu sayısını ve oyunun zorluğunu ayarlayabilirsiniz. Çizgileri iki farklı şekilde oluşturabilirsiniz. Gruplar oluşturmak için, farklı renklerde aynı döşemelerden üç veya daha fazlasını yerleştirin. Koşular yerleştirmek için, aynı renkteki ardışık sayılarda en az üç karo yerleştirin. Oyun sırayla oynanır. Yerleştirecek karolarınız yoksa, ekranın sağ tarafından bir tane çizebilirsiniz. Önce karolarını bitiren oyuncu oyunu kazanır! İyi eğlenceler!

Geliştirici

Kinkajoo Rummikub’u geliştirdi.

Yayın tarihi

14 Aralık 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Sezgisel kontroller
  • Çevrimiçi çok oyunculu oyun seçeneği
  • Eğlenceli oyun
  • Farklı oyun seçeneklerini ayarlayabilir

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM