REKLAM

Sarhoş İp Çekme

Sarhoş İp Çekme Oyunu Oyna

Sarhoş İp Çekme’de ünlü oyun serisi başka bir mücadele ile devam ediyor. Bu sefer düello, güreş ya da boksla ilgili değil. Halat çekme oyununda gücünü test etmeye hazır mısın?

Ringe girin ve o güçlü kollarınızla ipin bir tarafından tutun. Hazırsanız başlasın! Oyunda iki mod bulunuyor. Birincisi, bilgisayara karşı oynayabileceğiniz tek oyunculu oyun modudur. İkinci oyun modunda kendinize ve kas gücünüze güveniyorsanız bir arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. İlk oyuncu W tuşunu, ikinci oyuncu yukarı ok tuşunu kullanabilir. Amacınız ipin ucundan tutup rakibinizi yeşil radyoaktif alana değdirmektir. Hazır ol, hazırlan, git! Tur başlar başlamaz, W tuşuna olabildiğince hızlı ve olabildiğince çok basın. Sağlık çubuklarını ekranın üst kısmında görebilirsiniz. 5 raund kazanan oyuncu oyunu kazanır. O kişinin sen olacağını düşünüyor musun? Şimdi oynamaya başlayın ve öğrenin! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Halat çekme oyunu yeterli değilse, buraya tıklayarak Drunken Boxing’de yumruklarınızın gücünü test edin.

Geliştirici

RHM Interactive, Sarhoş İp Çekme’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

05 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 2 kişilik oyun seçeneği
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Güzel 2D grafikler

Kontroller

Oyuncu, karakterlerini kontrol etmek için W tuşunu kullanabilir. İkinci oyuncu, karakterini kontrol etmek için yukarı ok tuşunu kullanabilir

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM