REKLAM

Sarhoş Masa Savaşları

Sarhoş Masa Savaşları Oyunu Oyna

Sarhoş Masa Savaşları sitemizdeki yeni iki kişilik bir oyundur. Gelin ve arkadaşlarınızla yan yana savaşın ya da sadece becerilerinizi test edin. Oyun çok eğlenceli ve takım halinde oynanabilir. Gelin ve bu oyun ile arkadaşlarınızla eğlenin.

Bu oyunda ana göreviniz, çeşitli ağırlıklarda veya normalden daha ağır nesnelerle bir masayı dengede tutmaktır. Oyundaki karakterler sarhoş ve sarhoş adamın gerçekten dengesini koruyamadığı biliniyor. Yarışmanın sonunda yüksek bir puan almak için mümkün olduğunca çok tur kazanmaya çalışın.

Yarışmayı kazanmak için oyun turlarını beş kez kazanmanız gerekecek. Ancak dikkatli olun, çünkü oyun sırasında turlar gittikçe zorlaşacak ve masadaki nesneler ve ağırlıklar ağırlaşacak. Bu oyunu bir arkadaşınızla oynamanızı tavsiye ediyoruz çünkü aranızdaki rekabet, sadece tek bir oyuncuyla oynadığınızdan çok daha eğlenceli olacak.

Oyunumuzdan keyif aldığınızı umuyor ve başarılar diliyoruz ve sizi sitemizdeki diğer oyunları keşfetmeye davet ediyoruz çünkü herhangi bir tercihe göre birçok oyunumuz var.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM