REKLAM

Savaşçı Çöp Adamlar

Savaşçı Çöp Adamlar Oyunu Oyna

Özellikle çöp adam ve atış oyunlarının en büyük hayranı olan tüm bireylere güzel bir haber getirdik. Savaşçı Çöp Adamlara katılın ve atıcı fantezinizi yeni bir seviyeye taşımaya hazırlanın. Bu yepyeni aksiyon oyununun sunduğu büyük oranda heyecan ve eğlenceye hayran kalacağınıza söz veriyoruz. Tek yapmanız gereken, zaferinizi garantilemek için konsantrasyonunuzu ve reflekslerinizi zorlamaktır.

Bu savaş alanı benzersizdir ve birçok ölümcül düşmanla doludur. Savaş alanına girmeden önce çöp adam silahınızı almayı unutmayın. En iyi çöp adam atıcısı olmak için atış becerilerinizi mümkün olan en iyi şekilde uygulamaya hazır olun. Rakiplerinize merhamet etmenize ve ekranda gördüğünüz anda onları vurmaya çalışmanıza gerek yok. Hepsini öldürmek hayatta kalmanın, şimdiki seviyeyi temizlemenin ve ileri seviyeye geçmenin tek yoludur.

Karşılaşılacak çok sayıda keskin nişancı var. Büyük patronları tarafından herhangi bir gecikme olmadan doğrudan kafanıza ateş edeceksiniz. Hızlı bir şekilde pozisyonunuzu alın ve kısa sürede tüm düşmanları ortadan kaldırmaya başlayın. Endişelenmeyin, her düşman kendine özgüdür. Bu harika HTML5 atış oyununda görevleri tamamlamak için sınırlı miktarda cephanenizi kullanın. Ekranda gördüğünüz yaşam çubuğu aracılığıyla sağlığınızı kontrol edebilirsiniz. Erkekler için daha fazla çöp adam oyununa göz atmak ve sonuna kadar eğlenmek için en takipte kalın. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM