REKLAM

Sevimli Dondurmalar 2

Sevimli Dondurmalar 2 Oyunu Oyna

Dünyanın dört bir yanından çok sayıda oyuncunun ilgisini çeken ünlü Sevimli Dondurmalar oyununun bir sonraki sürümü ile siz oyun severleri sevindirmeye devam ediyoruz. Sevimli Dondurmalar 2 yeni karakterler içeriyor ve yeni grafikler geldi. Ama bildiğiniz gibi oyun bir önceki oyuna göre zor bir oyun. Önceki versiyonlarla aynı mantıkta çalışır, sadece karakterler farklıdır ve çok zorlaştırılmıştır. Bu devam oyunundaki amacınız aynı kalıyor. Labirentte dolaşın ve her seviyeyi tamamlamak için tüm meyveleri olabildiğince çabuk toplayın. Düşman yaratıklarının size dokunmasına izin vermeyin, onlardan kaçınmaya çalışın! Her seviyede belirli miktarda meyve alın ve bir sonrakine ilerlemek için hayatta kalın. Koşmak için ok tuşlarını kullanın, buzu eritmek veya buz blokları oluşturmak için boşluk tuşuna basın. Minik Oyuncu’da Sevimli Dondurmalar 2’de verilen süre içinde haritadaki tüm sulu meyveleri alabilir misin?

Buz bloklarının engellerini inşa etmek veya yok etmek için kötü dondurmanın gücünü kullanın. Kötü bir dondurma olarak oynayın ve her seviyede tüm meyveleri çalın. Oyun vanilya, çikolata ve çilekli dondurulmuş ikramlar olarak oynamanıza izin verir. Koruma için kendi buzlu bariyerlerinizi oluşturun!

Basit ama eğlenceli bir oyun olan Sevimli Dondurmalar 2’de, rahatlamak veya boş zamanlarınızı öldürmek istediğinizde oynamak için gerçekten harika bir oyundur. Bu oyunu beğendiyseniz şimdi oynayalım ve arkadaşlarınızla paylaşalım. İyi eğlenceler!

Özellikleri:

  • Eğlenceli Çok Oyunculu Mod
  • Kolay ama bağımlılık yapan oyun
  • Komik piksel tasarımı
  • Pürüzsüz kontrol.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM