REKLAM

Silahlı Arena Türkçe

Silahlı Arena Türkçe Oyunu Oyna

Silahlı Arena Türkçe, bir bilgisayarda en fazla dört oyuncunun yer alabileceği harika bir oyundur. Birbirinizle savaşacağınız bir platform dünyası. Aynı zamanda bir oyuncu için görevler içeren bir hikayesi de var. Savaşa başlamadan önce menüden her birini özelleştirebileceğiniz karakterleri seçin. Her karakter için kontroller bireyseldir, size uymuyorsa, onu değiştirebilir ve sizin için en uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

Varsayılan olarak, her oyuncu 10 defadan fazla ölemez, ardından oyunu terk eder. Ayarlarda başlamadan önce bu parametreyi herhangi bir sayı ile değiştirebilirsiniz. Bir veya iki oyuncunuz eksikse, onları bir bilgisayarla değiştirebilirsiniz. Rakiplerinizi suya atmanız gereken savaş alanına gidin. Silahın kalibresi ne kadar büyükse, hasarı alan kahramanın haritadan uçma olasılığı o kadar yüksektir. Kazanan, haritada en son kalan kişi olacak.

Silah yelpazesi çok büyük: hafif makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler, makineli tüfekler, tabancalar. Oyunda oldukça fazla var. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM