REKLAM

Soccer Stars

Soccer Stars Oyunu Oyna

Soccer Stars, muhteşem futbol sahasına aksiyonu getiriyor. Birçok üst düzey futbol takımı sahaya indi ve hepsi sizi bekliyor! Tek oyunculu, iki oyunculu veya turnuva modunu seçin ve dostane bir ortamda futbol efsanelerine karşı oynamaya hazırlanın! Futbol sahasına gidin ve dünyanın en iyi futbol kulüplerine meydan okumaya hazır olun! Bu yepyeni spor oyununda sıkı çalışın, rakiplerinizi yenin ve dünya çapında popüler futbol dünya kupası maçlarını kazanın!

Özellikle eğlenmek için biraz boş zamanınız olduğunda bu fırsatı kaçırmak istemeyeceğinizden eminiz. Takımınızı seçin ve ardından bu HTML5 futbol oyununda 3 dakika, 5 dakika veya 8 dakika hangi zaman moduyla oynamak istediğinize karar verin! İspanya, Almanya, Brezilya ve benzeri pek çok ünlü milli takım var. Zorlu rakiplerinize karşı bir strateji hazırlayın ve kupayı kazanmak için tüm maçları kazanmaya çalışın!

Sahadan tüm rakiplerinizi elemek için futbol yeteneklerini test etmeyi unutmayın. Bu çok oyunculu oyunu tek başına deneyebilir veya arkadaşlarınızı birlikte eğlenmeye davet edebilirsiniz. Bağımlılık yaratan oyun, renkli grafikler, sezgisel kontroller ve gelişmiş özelliklerle dolu olan bu en son futbol mücadelesi, sizi seçtiğiniz tarayıcıda tekrar tekrar denemeye zorlayacak. Bu çevrimiçi eğlenceli futbol mücadelesinde en iyi futbolcu olmak için bu efsane oyuncularla yarışın! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM