REKLAM

Son Kurtulan 2

Son Kurtulan 2 Oyunu Oyna

Son Kurtulan 2’de tüm şehir zombilerin eğlenmek için avlandığı bir ormana dönüştü! Ölümsüzlerin bu korkunç istilasından son kurtulanlar olarak, bir baba ve kızı insanlık için son umuttur. Arabaya binerek bu büyük şehirden kaçmalarına yardım etmeli ve düşmanlarla yüzleşecekleri 20 farklı noktadan geçmelisiniz. Şimdi arkadaşlarınızdan birini kapın ve bu tehlikeli yolculuğa başlayın!

Yol çok uzun ve tuzaklar ve bulmacalarla dolu! Siz ve arkadaşınız, hayatta kalan bu iki kişinin takım çalışmasının gücüyle yollarını bulmalarına yardım etmelisiniz! Kendinize yeterince güveniyorsanız, her iki karakteri de kontrol edebilirsiniz ya da bu eğlenceli aksiyon oyununu bir partnerle oynamayı tercih edebilirsiniz. Babayı oklarınızla kontrol edebilirsiniz ve kız için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Her iki karakterin de farklı özellikleri ve yetenekleri vardır. Örneğin, babanın zombileri yenmek için bir sopası vardır ve çatlak duvarları kırabilir. Kız, küçük yerlere sığabilmenin yanı sıra nesneleri hareket ettirmek ve duvarları kırmak için taşları fırlatabilir. Gerekirse yüksek yerlere ulaşmak için birbirlerini omuzlarında da tutabilirler. Hazırsanız, bu yolculuğa başlayın ve özgürlüğünüzü yeniden kazanmak için 20 seviyenin tamamını geçin!

Bu oyun kadar eğlenceli daha fantastik maceralara göz atmak için burayı tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi aksiyon oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Kizi bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

5 Mart 2018

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Çeşitli tuzaklar ve bulmacalar
  • Geçilmesi gereken 20 zorlu seviye
  • 2 oyuncuyla oynanabilir

Kontroller

Baba için hareket etmek için sol ve sağ okları, atlamak için yukarı oku ve saldırmak için aşağı oku kullanın. Kızı için WASD tuşları aynı şekilde.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM