REKLAM

Stickman Party

Stickman Party Oyunu Oyna

Stickman Party oyununa hoş geldiniz! Burada çok eğlenceli ve harika eğlence bulacaksınız! Stickman Party oyununda arkadaşlarınızla heyecanlı oyunlara katılabilirsiniz. Partide sekiz mini oyun sizi bekliyor: futbol, ​​​​koşu yarışı, tank savaşı, araba yarışı, renk mücadelesi, altın kutu, top yarışması vb. Katılmak için bir ortağa ihtiyacınız var ve iki kişilik oynayabilirsiniz.

Nasıl oynanır?
Tüm mini oyunların özü çok basittir rakibin önünde olan ve bitiş çizgisini ilk geçebilen veya daha fazla ödül puanı kazanabilen kazanacaktır. Yarışta rakibinizle çeviklikte yarışacaksınız. İki Çöp Adam paralel olarak koşacak ve oyuncuların görevi, yollarındaki tüm engelleri aşmak ve rakibi geçmek. Tanklara karşı savaşta, Çöp Adamlar sadece birinin kazanabileceği harika bir savaş düzenlemek zorunda kalacaklar. O zaman, sadece hızın ve hızlı reaksiyonun kazanan olmanıza yardımcı olacağı mikro arabalarda yarışları bekliyorsunuz.

Ancak maç sırasında rakibe karşı daha fazla gol atabilen futbol şampiyonu olacak. Bir renk düellosunda, alanın çoğunu rengiyle boyayacak olan Stickman kazanır. Ancak altın kutuda kazananı sadece oyuncuların el becerisi belirleyecek. Bu ve diğer oyunlar zaten sizi bekliyor! Stickman partisindeki tüm zorluklar sadece neşe getirmekle kalmayacak, aynı zamanda becerilerinizi geliştirmenize de yardımcı olacak. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM