REKLAM

Super Smash Flash 2

Super Smash Flash 2 Oyunu Oyna

2010’dan beri sürekli geliştirilmekte olan SSF2, Nintendo konsolunda dövüş oyunu “Super Smash Bros Brawl”ın geliştirilmiş çevrimiçi versiyonudur. En sevdiğiniz kahramanlar (Mario, Link, Pikachu, Sonic, Zelda, Ichigo, Naruto, Goku, …) olarak oynayın ve 4 oyuncuya veya bilgisayara karşı yarışın. McLeod Gaming tarafından geliştirilen Super Smash Flash 2 v0.9’un tam ekranda oynanabilen tam sürümü burada.

Super Smash Flash 2’de video oyunları tarihinin en ünlü kahramanlarıyla savaşın. Super Smash Bros’tan esinlenilen bu hayran oyunu, Goku, Mario, Megaman, Pikachu, Sonic veya Naruto dahil düzinelerce karakterle oynamanıza izin veriyor. Arenalarda savaşın ve puan kazanmak için rakiplerinizi sınırların dışına atmaya çalışın. Çeşitli oyun modları, tamamlanması gereken birçok zorluk sunacak ve teknik oyunla tanışmak için ideal olacaktır. Doğrudan tarayıcıda oynanabilen Super Smash Flash 2, konsoldaki abisine sadık bir oyun deneyimi sunuyor. Öfkeli ve yoğun savaşlara hazırlanın!

Oyun Kontrolleri:
Boşluk: Seç
Geri: Duraklat

WASD: Hareket
U: tut
I: kalkan
O: Saldırı 1
P: Saldırı 2
1: alay

Düzenleme (07/25/2014):
Üç yeni karakter ekleyen v0.9b sürümünün piyasaya sürülmesi: Marth, Zero Suit Samus ve Chibi-Robo, bir tekrar işlevi, birkaç kahraman için yepyeni bir görünüm ve dünyanın her yerinden diğer oyunculara karşı rekabet etmek için yeni bir çevrimiçi mod!

Düzenleme (05/30/2017):
Merakla beklenen Luffy (One Piece), Bowser, Luigi ve Pac-Man dahil olmak üzere en az 10 yeni karakter ekleyen 1.0 Beta sürümünün piyasaya sürülmesi. Oyun ayrıca 10’dan fazla yeni aşama, grafik iyileştirmeleri ve birçok kilidi açılabilir etkinlik içeriyor.

Düzenleme (08/01/2018):
“Takaslar” (eşzamanlı vuruşlar) için destek, genel performansta büyük bir gelişme, birçok optimizasyon ve hata düzeltmesi ve kilidini açmak için yeni bir meydan okuma ekleyen 1.1 Beta sürümünün piyasaya sürülmesi… Pichu savaşa katılıyor!

Düzenleme (14/02/2020):
6 yeni oynanabilir karakter ekleyen 1.2 sürümünün piyasaya sürülmesi: Simon (Castlevania), Krystal (Star Fox), Rayman, Ryu (Street Fighter), Lucario (Pokémon) ve Waluigi (Mario). Smash Ball da yeniden tanıtıldı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM