REKLAM

Tank Fırtınası

Tank Fırtınası Oyunu Oyna

2 oyunculu önceki tank oyunlarımızın çok iyi karşılandığını gördüğümüz için, şu anda yeni bir tanesini sizinle paylaşmanın harika bir fikir olacağını düşündük, bu yüzden hepinizi eğlenmeye davet ediyoruz.

Tank Fırtınası adlı oyun, dünyanın her yerinden oyunculara tavsiye ettiğimiz bir oyun, çünkü kendi zamanımızdan oynayarak gerçek bir patlama yaşayabileceğinizi biliyoruz. Şimdi, makalenin bu sonraki bölümünden ne yapacağınızı öğreniyorsunuz, bundan sonra oyunu hiç sorun yaşamadan oynayabilmelisiniz.

İlk önce, kontrolleri bilmeniz gerekiyor. Bir tank için hareket ettirdiğiniz w, a, s, d tuşları ve saldırdığınız q tuşu ile diğeri oklarla hareket ettirilir ve boşluk tuşu ile ateş edersiniz. Onlar size aynı şeyi yapmadan önce labirenti geçmek ve rakip tankı vurmak için elinizden geleni yapın. Ayrıca kesinlikle tavsiye ettiğimiz hayatta kalma modunda tek başınıza da oynayabilirsiniz.

Tank Fırtınasında iki oyun modu vardır. İşlemciye ya da bir arkadaşınıza karşı kafa kafaya geliyorsunuz. Oyunun içindeki güçlendirmeleri toplayarak avantajdan yararlanabilirsiniz. Nitro tankı iki kat daha hızlı hızlandırır ve hareket kabiliyetini artırır. Sağlık Paketi, sağlık çubuğunu artırır. Savaş başlasın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM