TANKLAR SAVAŞI

Tanklar Savaşı oyunu hakkında

2 oyunculu oyunlarımızdan sonra durmadık ve şimdi de 3 oyunculu Tank Savaşları isimli yeni oyun sitemizde yerini alıyor. Basit ama heyecan verici ve eğlenceli savaş oyununda, siz ve iki arkadaşınız hazırsa, kıyasıya bir mücadele sizleri bekliyor.

Oyun yüklendikten sonra bilgisayara karşı oynamak istiyorsanız “1 Player(1 Oyuncu)” düğmesi, 2 oyunculu oynamak için “2 Player(2 Oyuncu)” düğmesini ve son olarak 3 oyunculu oynamak için “3 Player(3 Oyuncu)” düğmesini seçin ve oyun başlasın.

Oyunun amacı farklı tasarlanmış bölümlerde aracınız ile rakibin tankını yok etmelisiniz. Oyun kontrollerini 1 oyuncu “Ok tuşları” ve “M”, 2 oyuncu “Q” tuşu ile “E, S, D, F” tuşları ile hareket eder. Ve 3 oyuncu tankı kontrol etmek yalnızca “Fare” kullanır.

Tank Savaşları hakkında ilave bilgi vermek gerekirse: Bazı bonuslar oyun sırasında yüklenebilir. Eğer bu bonusları kullanmak istiyorsanız yangın gücünü zamanında kullanmalısınız. Ayrıca, mükemmel bir hesaplama ile ateş zıplatmayı kullanarak düşmanı yenebilirsiniz. Sol alttaki düğmeler oyun sesi açık / kapalı oyun ayarlarını yapmak için kullanılır. En güçlü kim görelim! İyi eğlenceler.

OYUNA BAŞLA
REKLAM