REKLAM

Taş Kağıt Makas 2

Taş Kağıt Makas 2 Oyunu Oyna

Taş Kağıt Makas’ta arkadaşlarınızla savaşmaya ve onlara kimin en iyi olduğunu göstermeye hazır mısınız? Şimdi, kendini kanıtlama zamanın geldi. Arkadaşınızla yüzleşecek ve ona eğlenceli bir taş, kağıt, makas oyununda meydan okuyacak kadar cesur musunuz?

Tamam, öyleyse savaş gibi kelimeleri kullanarak biraz abartmış olabiliriz. Ama arkadaşlarına karşı çıkmanın ne kadar cesaret gerektirdiğini biliyorsun. Peki, rakibinizle yüzleşmeye hazır olduğunuzu düşünüyor musunuz? Sadece aklınızda bulunsun! Arkadaşınıza zarar vermek istemiyorsanız, bilgisayara karşı oynamayı da seçebilirsiniz. Bu oyunun amacı oldukça basit ve herkesin buna aşina olduğunu düşünüyoruz. Ama yine de kuralları hatırlatmanın bir sakıncası yok. Her turu kazanmalı ve rakibinizin son yaşam puanını kaybetmesini sağlamalısınız. Bunu yapmak için elinizle bir taş, makas veya kağıt şekil oluşturmalı ve rakibinizin seçtiği şekli görmelisiniz. Taş makası ezer, makas kağıdı keser ve kağıt taşı kaplar. Bu oyunu kazanmak için beceri ve biraz da şansa ihtiyacınız var. Şimdi oynamaya başlayalım ve kazanacak mısınız görelim. Oh, yani makası seçtin. Oh hayır! Rakibiniz Kaya oynamayı seçti. Ah! Endişelenmeyin ve son yaşam noktanızı kaybedene kadar devam edin. İyi eğlenceler!

Arkadaşınızı başka bir oyunda tekrar yenmek istiyorsanız, çevrimiçi 2 oyunculu oyun koleksiyonumuza göz atmalısınız.

Geliştirici

Happy Kid Games, Taş Kağıt Makas 2’yi geliştirdi

Yayın tarihi

20 Kasım 2020.

Özellikleri

  • İki oyunculu oyun seçeneği
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Güzel 2D grafikler

Kontroller

Birinci oyuncu olarak ASD anahtarlarını kullanabilirsiniz. İkinci oyuncu olarak sol, aşağı ve sağ ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM