REKLAM

Teen Titans Go: Jump Jousts

Teen Titans Go: Jump Jousts Oyunu Oyna

Bu Teen Titans Go ekibinin bir dövüş oyunu. Bu bölümde, Teen Titans karakterlerine karşı çok farklı bir dövüş tarzı ile savaşabileceksiniz. Sınırlı hareketiniz ve savaşmak için sınırlı becerileriniz olacak ve bu yüzden bu dövüş biraz zor olacak gibi görünüyor ama çok eğlenceli olacak. Arkadaşınızı şimdi arayın ve birbiri içinde iki oyuncu olarak oynayın!

Teen Titans, yaşadıkları şehri kötü güçlerden korumayı severler ve her an bunun için savaşacaklardır. Birini kurtarmadıklarında, eğitim almak, oynamak veya her türlü eğlenceli aktiviteyi yapmak için zaman harcarlar. Bugün hangisinin en iyi dövüşçü olduğunu görmeye çalışıyorlar ve bu yüzden birbirlerine karşı savaşmaya başladılar. Jump Jousts oyununu oynarsanız, rekabeti görebilir ve hatta etkinliğe katılabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Robin, Starfire, Raven, Beastboy ve Cyborg arasında seçim yapmak ve mürettebatın geri kalanıyla savaşmak. Örneğin, Robin’i seçerseniz, Starfire’ı ve ardından Raven’ı yenmeniz gerekecek ve böyle devam edin. Tüm takım arkadaşlarınızla ancak ilkini iki kez yenmeyi başarırsanız savaşacaksınız.

Teen Titans Go: Jump Jousts Nasıl Oynanır?

Her savaşın üç turu vardır. Bir sonraki karaktere geçmek için ikisini kazanmanız gerekiyor. Biri sizi yenerse, seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir.

Sol ve sağ ok tuşlarını atlamak için ve klavyenizdeki A tuşunu rakibinize saldırmak için kullanabilirsiniz. Sinyal dolduğunda, özel bir saldırıyı serbest bırakmak için S tuşuna basın. Atlamak için klavyenizdeki F ve H tuşlarını da kullanabilirsiniz. Aynı anda zıplarsanız ve güçlerinizi kullanırsanız, rakibiniz üzerinde daha önemli bir etkiye sahip olursunuz. Rakibin can ölçeri boşaldığında bir tur kazanırsınız. Hayat sayacınızın rakibinizden önce boş kalmadığından emin olun.

Oyunu tek başına oynayabilir ya da arkadaşlarınıza karşı rekabet edebilirsiniz.

Oyuncu 1:
Atla. “F, H”
Saldırı: “A”
Özel”

Oyuncu 2:
Atla. “SOL-SAĞ OK TUŞLARI”
Saldırı: “K”
Özel: “L”

İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM