REKLAM

Temple of Boom

Temple of Boom Oyunu Oyna

Temple Of Boom, retro tarzı harika bir Çevrimiçi 2 Oyunculu Canavar Atış Oyunudur. Korkunç yaratıklar ve kötü güçlerle dolu korkunç tapınağa girin ve tüm saldırı dalgalarına karşı koymaya çalışın. Düşmanlarınızı onlar sizi devirmeden uzaklaştırmak için farklı türde güçlü silahlar kullanın. Ayrıca tüyler ürpertici tapınağın içindeki arkadaşlarınıza karşı teke tek havalı düellolarla savaşabilirsiniz.

Temple of Boom, eski tarz grafikleri ve oynanışı modern piksel animasyonu ve iyilikle birleştiren bir platform atış oyunudur. Oyun birkaç mod içeriyor: Seviyeleri tamamlamak ve kendinizi kanıtlamak için bir kampanya modu ve düşman ordularının sizi almaya gelmeye devam ettiği sonsuz bir mod. Oyun ayrıca 2 oyunculu bir mod içeriyor, böylece bir arkadaşınızla birlikte oynayabilir veya bir arenada savaşabilirsiniz. Yeni silahlar toplayın ve dağınık sandıkları açarak cephanenizi koruyun!

Yeni havalı silahlar almak için ok tuşlarını kullanın. Kendinize vurmadan saldırganlarınızdan saklanmaya ve doğru zamanda onları vurmaya çalışın. Bu komik atış oyununda başarılı olmak için hızlı ve yetenekli olmalısın. Düşmanlarınızla yüzleşmeye ve hepsini ortadan kaldırmaya hazır mısınız? Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak Temple of Boom’un keyfini çıkarın! İyi eğlenceler dileriz!

Kontroller
Fare – Gezin
LMB – Etkileşim

Oyuncu 1
Sol ve Sağ Ok Tuşları – Hareket Ettir
Yukarı Ok Tuşu – Zıpla
Aşağı Ok Tuşu – Silah Al
Z / C – Vur
X / V – Silah Değiştirme

Oyuncu 2
W / D – Taşı
W – Zıpla
S – Silah Al
K – Vur
L – Silah Değiştirme

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM