REKLAM

Tenis Ustaları

Tenis Ustaları Oyunu Oyna

Tenis Ustaları’nda sahada efsane olmaya hazırlanın! Tenis raketinizi alın ve puan kazanmak için onu sallamaya hazır olun! Bir arkadaşınızla yüzleşin ve birbirinize karşı yarışın ya da şampiyon olmak için turnuvaya katılın! Haydi! Hayranlarınız sizi bekliyor!

Nesiller boyu anlatılacak bir yarışma zamanı! Bu eğlenceli oyunda nihai hedefiniz oynadığınız her oyunu kazanmaktır. Deneyebileceğiniz farklı oyun modları var. Hızlı eğlence mi arıyorsunuz? Hızlı bir eşleşme seçin ve CPU’yu yenmeye çalışın. Bir arkadaşınıza meydan okumak ve onlardan daha iyi olduğunuzu göstermek ister misiniz? 2 oyunculu oyun modunu seçin ve onlara tenis kortunu kimin yönettiğini gösterin. Belki hırslı hissediyorsun? Neden turnuvaya katılmıyorsunuz ve şampiyon olmak için elinizden geleni yapmıyorsunuz? Bu oyunda eğlenmenin birçok yolu var. Her oyunda, güçlendirmeleri de toplayabilirsin! Bunlar ağın tepesinde ortaya çıkar ve onları toplamak için topa sahip olanlara vurmalısınız. Rakibinizi dondurmaktan topunuzu alevlere boğmaya kadar hiçbir şeyin sizi bu güçlendiricilerle durdurmasına izin vermeyin! İyi eğlenceler dileriz!

Özellikleri
Renkli 2D grafikler
Solo ve 2 oyunculu oyun seçenekleri
Turnuva Modu
Sezgisel kontroller
Eğlenceli oyun
16 farklı karakter arasından seçim yapın

Kontroller
1. oyuncu olarak hareket etmek için ok tuşlarını ve topa vurmak için Z ve X tuşlarını kullanın. Oyuncu 2 olarak hareket etmek için WASD tuşlarını ve topa vurmak için L ve K tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM