REKLAM

Uzay Hapishanesinden Kaçış

Uzay Hapishanesinden Kaçış Oyunu Oyna

Uzay Hapishanesinden Kaçış’ta uzaylıların varlığından şüphe yok, iki arkadaşını kaçırdılar ve onları uzay gemilerinde tuttular! Bir arkadaşınızı alın ve ekranın önüne oturun, çünkü bu iki kişilik bir macera. Co-op çok oyunculu oyunuyla, bu dünya dışı düşmanların elinden kaçmak için birlikte çalışmanız gerekir.

Bu uzaylılar pratik değiller ve gemileri farklı bulmacalar ve engellerle dolu! Takım olarak çalışmak bu oyunda çok önemlidir, bu yüzden bir plan hazırlasanız iyi olur. Amacınız, çıkış kapısını ortaya çıkarmak için yeşil mücevherler toplamak için bulmacaları çözerek her seviyeyi birlikte tamamlamaktır. Her karakterin farklı kullanımları vardır. Kadın karakter küçük boşluklara sığabilir ve daha yükseğe zıplayabilirken, erkek partneri blokları kırıp kasa fırlatabilir. Bu küçük yeşil adamlar kaçışınızı zorlaştırmak için büyük çaba harcıyor! Kilitli kapıları açmak için önce anahtarları almanız gerekir. Sütunları kaldırmak için düğmelere basmalısınız. Ekranın altında, kaç tane mücevher topladığınızı, bulunduğunuz seviyeyi ve sahip olduğunuz anahtar sayısını görebilirsiniz. Bu yerden kaçıp eve dönebilir misin?

Tek başınıza oynamak yerine bir arkadaşınızla oynamayı mı tercih edersiniz? Öyleyse popüler Ateş ve Su serilerini mutlaka kontrol edin! İyi eğlenceler!

Geliştirici

RHM Interactive, Space Prison Escape’i geliştirdi.

Yayın tarihi

31 Mayıs 2019

Özellikleri

  • Sevimli 2D grafikler
  • Co-op çok oyunculu oyun
  • 20 eğlenceli ve zorlu seviye
  • Farklı tuzaklar, engeller ve bulmacalar

Kontroller

Oyuncu 1 hareket etmek için WASD tuşlarını, tuşları kullanmak için F tuşunu ve zıplamak için W tuşlarını kullanabilir.

Oyuncu 2 hareket etmek için ok tuşlarını, kaldırmak için L tuşunu, saldırmak için K tuşunu ve zıplamak için yukarı ok tuşunu kullanabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM