REKLAM

Uzaylı Yakala

Uzaylı Yakala Oyunu Oyna

Dünyaya yeni giren tüm uzaylılardan kurtulmanın zamanı geldi. Bir uzaylı avcısı oluyorsunuz ve bunun için her şeyiniz hazır. Onları önce bir silahla sersemleterek yakalayacaksınız ve daha sonra onları içine hapsetmek için bir uzaylı topu kullanacaksınız. Uzaylı yakalayıcılarla bu dünyayı bir kez daha kurtaralım.

Uzaylılar aramızda saklanıyor! Gizli hükümet ajanlarının bir parçası olun ve Alien Catcher’da(Uzaylı Yakala) yüksek teknolojili silahlarınızla kaçan uzaylıları yakalayın! Yabancı malzemeleri toplayın ve her seviyede tüm uzaylıları yakalayın!

Uzaylı Yakala, popüler film Men in Black’den büyük ölçüde esinlenen iki ajanı kontrol ettiğiniz iki oyunculu bir bulmaca platform oyunudur. Bu oyunda, iki karakterin her biri, uzaylı kaçakları yakalamak için kullanılan farklı lazer setlerine ve ekipmana sahip. Bir ajan uzaylıları sersemletme yeteneğine sahipken, diğeri onları yakalamak için kullanılacak yakalama bölmesinin etrafında taşınır. Her seviyenin amacı, dağılmış tüm yabancı mücevherleri toplamak ve etrafta gizlenen tüm canavarları yakalamaktır. İyi şanslar!

OYUNCU-1
Taşı: “W, A, S, D”
Vuruldu: “F”
Gizle: “S”

OYUNCU-2
Taşı: “OK TUŞLARI”
Gizle: “AŞAĞI OK”
Lazer Silahı: “J”
Yakalayıcı Kapsülü: “K”
Tuzak Fırlatma: “L”

İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM