REKLAM

Viking Savaşları 2

Viking Savaşları 2 Oyunu Oyna

Son derece heyecanlı ve aksiyon dolu bir drama sizi bekliyor! Dünyaya gerçek bir aksiyon kahramanı olduğunuzu göstermeye hazır mısınız? Şaşırtıcı aksiyon hareketlerinizle tüm evreni şaşırtmak için Viking Savaşları 2’ye hemen katılın! Karakterin bu çekim heyecanının asıl amacına ulaşmasına yardımcı olacak becerilere sahip olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Viking karakterleri, farklı platformlarda nasıl savaşılacağı konusunda doğru komuta sahiptir. Bu yepyeni atış oyunundaki göreviniz, rakibinizi Viking karakterleriyle yüzleşebileceği platformdan düşürmek.

İşi bitirmek için kılıç veya ok orada olacak! Oyunun başından itibaren size varsayılan olarak kılıç verilecektir. Ancak daha sonra bonus silah olarak oklu silahları toplama şansınız olacak. Rakibinizi beş kez düşürebilirseniz zafer sizin olacaktır. Bu meydan okumayı kabul etmeye hazır mısınız? Bu ücretsiz çevrimiçi strateji oyununa bir şans verin ve tüm dünyanın neden bunun için delirdiğini bilin!

Ayrıca bu arada, karakterlerinizi oyunda çift zıplatmak için kontrolleri kullanın. Bu en iyi HTML5 oyunlarından birinde karakterinizin yüksek platformlara ulaşmasına yardımcı olmak için dikkatli olun ve atlama tuşuna iki kez basın! Ok tuşları, bir oyuncu tarafından savaşçısını kontrol etmek için kullanılabilir. Unutmayın, W, A, S, D tuşları ikinci oyuncu için yararlıdır. Bu ücretsiz çevrimiçi aksiyon oyununda savaş sırasında topladığınız kılıçla rakibinizi kesin! Çok eğlenmek için web sitemizde daha harika oyunlar oynayın! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM