REKLAM

Viking Savaşları 3

Viking Savaşları 3 Oyunu Oyna

Viking Savaşları 3’te arkadaşınıza karşı gerçek bir Viking gibi savaşın. Savaşçılar diyarında, silahlar konuşur! Rakibinizi yenip en güçlü olduğunu göstermek için zaferi talep edebilir misiniz?

Kılıcınızı ve yayınızı alın çünkü savaş başlamak üzere! Bu oyunda arkadaşınızı yenmek için her şeyi yapmalısınız. Bu oyunun amacı rakibinizi 5 kez yenerek bir maç kazanmaktır. Oyunda kullanabileceğiniz 2 farklı silah bulunuyor. Kılıcınızı kullanabilirsiniz ancak yayı kullanarak düşmanınıza da saldırabilirsiniz. Yayı almak için, seviyeye çıktığında simgesini toplamalısın. Düşmanınızdan kaçınmak için platformlara atlayabilirsiniz, ancak dikkatli olun. Düşen oyuncu ölecek ve diğeri bir puan kazanacak. Mevcut noktaları ekranın üst köşelerinde görebilirsiniz. Bu oyun aynı zamanda bilgisayara karşı oynayabileceğiniz bir solo oyun moduna sahiptir. Kılıcını çek ve savaş başlasın!

Buraya tıklayarak diğer 2 oyunculu oyunlarımızı kontrol etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

RHM Interactive, Viking Savaşları 3’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

20 Mart 2019

Özellikleri

  • İki kişilik çok oyunculu oyun
  • Güzel ve renkli 2D grafikler
  • Kullanılacak farklı silahlar
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Oyuncu 1, WASD tuşları ile karakterlerinin etrafında hareket edebilir ve G tuşu ile saldırabilir. Oyuncu 2, karakterlerini hareket ettirmek ve K tuşuyla saldırmak için ok tuşlarını kullanabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM