REKLAM

Voleybol Mücadelesi

Voleybol Mücadelesi Oyunu Oyna

Voleybol Mücadelesi, voleybola yeni bir soluk getiren benzersiz ve canlı bir spor oyunudur! Bu dinamik ve renkli oyunda, rakiplerinize karşı puan kazanmak için servis atacak, saldıracak, blok yapacak, smaç atacak ve lob atacaksınız. Her maçın sonucu yalnızca becerilerinize bağlıdır.

Rakiplerinize üstünlük sağlamak için ateş topları, kaybolan toplar, süper hız ve bloklar içeren güçlü SÜPER GÜÇLERİ kullanın. Oyunu oyna ve kendin için daha heyecan verici yetenekler keşfet! Servis gücü, güç, dayanıklılık ve saldırı gibi çeşitli kategorilerde istatistiklerinizi iyileştirerek oyuncunuzun becerilerini geliştirin.

Ayrıca oyuncunuzu çeşitli kıyafetlerle özelleştirebilir ve maç kazanarak heyecan verici ödüllerle dolu çantaların kilidini açabilirsiniz. Rakipleriniz, zorlu oyuncunuzu görünce korkudan titreyecek! Çok sayıda seviye, iki oyuncuya kadar yerel çok oyunculu, özel turnuvalar, dış görünüm ve beceri geliştirme ile Voleybol Mücadelesi, mobil cihazınızda devrim niteliğinde bir spor oyun deneyimi sunuyor.

Voleybol Mücadelesi Nasıl Oynanır?

WASD ile hareket edin, vurmak için C tuşunu, zıplamak için V tuşunu ve varsa süper güçleri kullanmak için B tuşunu kullanın. Hem tek başına hem de turnuvaları kazanmaya çalışın ve kazandığınız parayla yeni beceriler, yeni dış görünümler ve oyunlar için diğer yeni şeyler elde edin.

Topu filenin üzerinden rakibin tarafına geçirin ve eğer yere çarparsa sayı yaparsınız ve 11’e ilk ulaşan oyuncu bir set kazanır. Tüm maçı kazanmak için üç setten ikisini kazanmanız gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM