REKLAM

Wrestle Jump

Wrestle Jump Oyunu Oyna

Wrestle Jump’ta olağanüstü bir dövüşe hazırlanın! Fizik kurallarıyla savaşma zamanı! Bu oyunu kazanmak için uzman güreşçi yeteneklerinizi kullanmanız gerekiyor! Gerçekten heyecan verici bir savaşa hazır mısınız? İyi şanslar!

Bazen kazanırsın bazen öğrenirsin! Güreş, en eski dövüş türlerinden biridir. Güreşin kökeninin mağara çizimleriyle 15.000 yıl öncesine dayandığını biliyor musunuz? Evet, doğru duydunuz! Gerçekten eski bir gelenek. Bu sefer size bunun çevrimiçi bir versiyonunu sunuyoruz! Güreşmeye hazır mısın Oyuna atlayalım! Bu oyunda amacınız rakibinizi platforma kafasını vurarak yenmektir. Kafasını vurduğunuzda bir puan kazanırsınız. 5 puan alan ilk oyuncu maçı kazanır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 3 farklı oyun modunuz var. Bilgisayara karşı tek oyunculu modu, bir arkadaşınıza meydan okumak için iki oyunculu modu veya dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okumak için çevrimiçi çok oyunculu modu oynayabilirsiniz! Çok oyunculu modda, para kazandıkça yeni görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Kırmızı adamı kontrol etmek için W anahtarınızı ve maviyi kontrol etmek için M tuşunu kullanmalısınız. Düğmelere bastığınızda karakter atlayacaktır. Rakibine saygı duy ama onlardan asla korkma! Çünkü mücadele olmadan ödül o kadar iyi olmaz! İyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamanız gerekiyorsa, ücretsiz ve çevrimiçi dövüş oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

Webgameapp Wrestle Jump’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

Kasım 16, 2018

Özellikleri

  • 2D grafikler
  • 3 farklı oyun modu
  • Spor Oyunları
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM