REKLAM

Yeniçeri Savaşı

Yeniçeri Savaşı Oyunu Oyna

Yeniçeri Savaşı oyununa hoş geldiniz. Bu, boş zamanlarınızda arkadaşınızla oynayabileceğiniz basit bir atış oyunudur. Sadece uygun pozisyonu bulmak ve rakibinizi vurmak için bekleyin. Onlara ateş ederek elde edebileceğiniz bazı eşyalar var, örneğin, kar tanesi rakibinizi dondurabilir ancak bomba sembolü merminizi üçe katlayarak size zarar verebilir. Sizin işiniz, belirli bir süre içinde doğru atışlarla hedefi veya oyuncunun karakterini vurmaktır. Elinizde ateş edeceğiniz bir silah olacak. Düşman oyuncuya vurmak veya atışınızı engelleyecek nesnelere vurmak için atışlarınızı saydığınızdan emin olun.

1 kişilik ve 2 kişilik modu arasında seçim yaparak başlayın. İkincisi için, bir oyuncu ateş etmek için yukarı ok tuşunu kullanırken, diğer oyuncu bunu yapmak için W tuşunu kullanacaktır. Silahınızı vurmak için yukarı aşağı hareket etmeniz ve bu tuşlara doğru zamanda basmanız gerekiyor. Diğerine beş kez vuran ilk oyuncu kazanır.

İki oyuncu arasındaki boşlukta engeller ve farklı güçlendirmeler olacak, bunlardan ateş ederseniz etkinleşecek ve size bolca yardımcı olacak. İyi şanslar, keyfini çıkarın ve gün boyu daha da güzel oyunlar için burada kalın! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM