REKLAM

Yerçekimi Koşusu

Yerçekimi Koşusu Oyunu Oyna

Yerçekimi Koşusu 2, 3 veya 4 oyuncu için ücretsiz bir çok oyunculu koşu oyunudur. Yerçekimi Adam’ın sonuna kadar gitmek için bazı hızlı reflekslerine ihtiyacınız olacak. Tek düğmeli klasik G-Switch’ten esinlenen bu oyun tüm engelleri aşmanız gereken çevrimiçi bir yarış oyunudur. Bunu yapmanın tek yolu yerçekimini değiştirmektir. Bu, adamın sürekli koşarken ekranın altına veya üstüne çekileceği anlamına gelir.

Yerçekimi Koşusu Nasıl Oynanır?

Yerçekimi Koşusu, hedefinizin ölmeden olabildiğince uzağa koşmak olduğu bir bulmaca oyunudur. Bu oyunda ölmenin birden fazla yolu var, bu yüzden tetikte olun. Değişen yer çekimine uyum sağlamak yeterince zor değilmiş gibi, robot polisler de arkanızda. Bir duvarın arkasında sıkışıp kalırsanız sizi tutuklamaktan çekinmeyecektir. Kovalamacanın sıcağı sıcağına kafanız karışabilir ve bir adımı kaçırabilirsiniz! Arkandan koşan polis hızlı olabilir ama sen takılıp kalmadıkça seni yakalayamaz. Bu, boşlukları aşmanın ve engellerden kaçınmanın önceliğiniz olması gerektiği anlamına gelir! Öldüğünüzde, seviyenin başından başlıyorsunuz. Yeşil lazer kontrol noktasından geçerek ilerlemenizi kaydedebilir ve bir seviyeyi geçebilirsiniz. Polis ve soyguncu oynamaktan yorulursanız, bu oyunu çok oyunculu modda deneyebilirsiniz! Arkadaşlarınıza bir yarışta meydan okuyun. Çok oyunculu mod 4 oyuncuya kadar destekler. Her biriniz kendi yerçekimi zırhına sahip olacaksınız! Yarışta hayatta kalan galip olacak! Gözlerinizi yoldan ayırmayın ve kendinizi kanıtlayın. Newton seninle gurur duyardı!

Ne heyecan verici bir yolculuk! Minikoyuncu’da Yerçekimi Koşusu gibi birçok maceramız var. Daha heyecan verici maceralar için aksiyon oyunları koleksiyonumuzu ziyaret etmeyi unutmayın!

Geliştirici

Bu oyun, ünlü 2 oyunculu oyun G-Switch 3‘ün yanı sıra Vasco Freitas tarafından geliştirildi.

Yayın tarihi

8 Aralık 2010

Özellikleri

  • Çok oyunculu mod
  • Liderler
  • 2D grafikler
  • Heyecan verici oyun

Kontroller

Oynamak için fareyi kullanın. Yerçekimini tersine çevirmek için farenin sol düğmesine dokunun.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM