REKLAM

Yılanlar ve Merdivenler

Yılanlar ve Merdivenler Oyunu Oyna

Altı oyuncuya kadar oynayabileceğiniz bir oyun yılanlar, merdivenler ve kaydıraklarla başlıyor. Her turda zar atacaksınız ve zardan gelen sayıya göre oyuncunuz hareket edecek. Sayı altı gelirse, fazladan yuvarlanma hakkınız olacaktır. Karakterinizin merdiven bulabileceği bir kareye ulaşırsanız, merdivenin üst kısmındaki kareye gidersiniz, ancak bir yılan veya kayma olacaksa aşağı inersiniz. En son puanı alın ve oyunu kazanın.

Yılanlar ve Merdivenler, popüler Hint masa oyununun çevrimiçi sürümüdür. Bu eski eğlenceli oyun, numaralandırılmış karelere sahip bir oyun tahtasında oynanacak ve 2 veya daha fazla oyuncu için uygundur. Amacınız bir zar atarak tahtadaki 100. kareye ulaşmaktır. Çok sayıda adımı atlamak ve oraya daha hızlı ulaşmak için merdivenleri kullanabilirsiniz. Bazıları sizi gerçekten daha ileriye götürecek, ancak bir yılanın başına düşerseniz aşağı kayacaksınız.

Merdivenlere tırmanın, yılanların üzerinde kayın. Kendi başınıza veya en iyi arkadaşlarınızla birkaç saat eğlenin. Öyleyse ne bekliyorsunuz? Minikoyuncu.org’da ücretsiz bir zar oyunu olan Yılanlar ve Merdivenler’in tadını çıkarın!

Controls: Mouse

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM