REKLAM

Zombi Görevi 11

Zombi Görevi 11 Oyunu Oyna

Zombi Görevi 11, sualtı macerası ile devam ediyor. Zombiler denizleri istila etti ve deniz canlıları zombiye dönüştü. 11. Seviyede yeni mekanikler, yeni karakterler ve araçlar yer alıyor! Yepyeni bir maceraya başlıyorsunuz… Her zamanki gibi, iki oyuncunun her bölümde birlikte hareket etmesi, karşılaştıkları zombileri yenmesi, belki de kullanmak için güçlü eşyalar ve silahlar ele geçirmesi ve aynı zamanda karşılaşabileceğiniz her türlü tuzak ve engele karşı dikkatli olması gerekiyor.

Oyunu hem 1 Oyuncu hem de 2 Oyuncu olarak oynayabilirsiniz. Geçemeyeceğiniz seviyelerde “W” ikonundan izlenecek yol videosunu inceleyebilirsiniz. Ayrıca oyunu ilk kez oynarken “Normal” modda başlamanızı öneririz. Bir sonraki Zombi görevi oyunu için Minikoyuncu.org’u takip etmeye devam edin. Macera devam edecek!

Biri kız, biri erkek olmak üzere iki karekteri şu şekilde kontrol edebilirsiniz:

Oyuncu 1: Hareket etmek ve zıplamak için WASD, vurmak ve mega vuruş için C, el bombası için V, silah değiştirmek için Q-E ve özel bir saldırı kullanmak istediğinizde birlikte basın.
Oyuncu 2: Hareket etmek ve zıplamak için OKLAR, vurmak ve mega vuruş için L, el bombası için K, silah değiştirmek için O-P ve özel bir saldırı kullanmak istediğinizde birlikte basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM