REKLAM

Zombi Görevi 13

Zombi Görevi 13 Oyunu Oyna

Macera destanı Zombi Görevi oyununun yeni bölümüne hoş geldiniz! Bu sefer yine zombilerle çarpışmalar ve harika maceralar sizi bekliyor. Atmosferik aksiyona dalmaya ve bir kez daha dünyayı yürüyen ölülerin istilasından kurtarmaya hazır mısınız? Öyleyse, tüm işinizi durdurun ve sizi birkaç korkusuz kahramana katılacağınız Zombi Görevi 13 oyununa davet ediyoruz!

Nasıl oynanır?
Oyunun olayları, kahramanlarımızın cesur şövalyelere dönüşeceği bir peri masalı dünyasında gelişecek. Güzel bir gün, erkek ve kız kardeşler geniş, yoğun bir ormanda yürüyorlardı ve aniden genişleyen meşe ağaçlarından birinin altında bir kitap fark ettiler. Adam yaklaşmaya ve bulguyu incelemeye karar verdi. Aniden kitap açıldı ve adamları içeri çekti. Böylece kendilerini iyiyle kötünün yeniden çatıştığı bir peri masalı dünyasında buldular. Eve dönmek için, prensesi hain esaretten kurtarmalı ve onu sevgili prensine geri vermelisiniz.

Oyuncuları bir sürü destansı silah, tuhaf mekanik ve araç bekliyor. Zor kazandığınız altınlarınızla rehineleri kurtarın, patronlarla savaşın, günlük ödüller kazanın ve mağazada yükseltmeler satın alın. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM