REKLAM

Zombi Görevi 2

Zombi Görevi 2 Oyunu Oyna

Zombi yıkıcı kardeşler bilimsel bir laboratuvarda ve bu laboratuvarı zombilerden temizlemeye çalışıyorlar. Zombiler her yerde ve laboratuvardaki bazı doktorları ve son derece tehlikeli olanları kaçırdılar. İki oyunculu oyun modunda oynamak için arkadaşınızı yanınıza alın ve zombilerin olabildiğince hızlı yıkılmasına izin verin ve laboratuvardaki tüm doktorları ve diğer insanları kurtarın.

Zombi Görevi 2’de, ölümsüzler şehri ele geçirdi ve onları sadece siz durdurabilirsiniz! Böyle bir görev birden fazla kişiyi gerektirir, bu yüzden bir arkadaşınızı yanınızda getirin! Cesur bir ikilinin kontrolünü elinize alın ve aksiyona dalın. Günü kurtarabilir misin?

Müziğinizi bu kadar yüksek sesle çalmak ölüleri uyandırabilir, ancak işte başka bir uğursuz güç olduğundan eminiz. Bu yürüyen cesetlere ölü olmanın ne anlama geldiğini hatırlatmanın zamanı geldi, o yüzden o oynat düğmesine basın. Bu oyun, farklı bulmacalarla dolu 16 seviyeye sahiptir. Oyunu kendiniz oynayabilirsiniz, ancak yanınızda bir partner olması daha iyidir. Oyundaki amacınız, her seviyenin sonunda çıkış kapısını ortaya çıkarmak için tüm veri disklerini toplamaktır. Rehineleri de kurtarmanız gerekecek. Seviyeleri geçmek için arkadaşınızla işbirliği yapmalısınız. Düşmanı yenerek şehri kurtarabilir misin?

Tek başına oynamanın hayranı değil misiniz? Öyleyse neden buraya tıklayarak ücretsiz 2 oyunculu oyun koleksiyonumuza bakmıyorsunuz? İyi eğlenceler!

Geliştirici

RHM Interactive, Zombie Mission 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Mayıs 2019

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Tamamlanması gereken 16 zorlu seviye
  • Kontrol edilecek iki ana karakter
  • Co-op çok oyunculu oyun

Kontroller

Erkek karakteri kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Gezinmek için sol ve sağ ok tuşlarına, zıplamak için yukarı ok tuşlarına basın. El bombası atmak için K tuşunu kullanın. Kadın karakteri kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın. Hareket etmek için A ve D tuşlarına ve atlamak için W tuşuna basın. Sırasıyla kadın ve erkek karakter için silah kullanmak için F ve L tuşlarına basın. Donanımlı silahları erkek için U tuşu ve kadın karakter için Q tuşu ile değiştirebilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM