REKLAM

Zombi Görevi 6

Zombi Görevi 6 Oyunu Oyna

Zombi Görevi 6’da, ölümsüzler her yere saldırıyor ve durdurulmaları gerekiyor. Korkusuz bir ikilinin kontrolünü elinize alın ve bu zombi istilasına son vermek için onlara zorlu seviyelerde rehberlik edin. Silahları ve zekaları ile hiçbir şey bu ikilinin sizinle birlikte görevlerini tamamlamasına engel olamaz.

Zombiler yeterince sorun değilse, bu tehdit karışımına uzaylıları ekleyin! Bu oyunun amacı, bu serideki diğer oyunlara benzer. Her seviyeyi hiçbir karakteriniz ölmeden tamamlamalısınız. Her seviyede, çıkış kapısını bulmalısınız ve bunu yapmak için tüm veri disklerini toplamalısınız. Oyun, tamamlamanız için 18 farklı seviyeye sahiptir. Bu seviyeler, ilki dışında başlangıçta kilitlenir. Oynarken birer birer kilidini açabilirsiniz. 2 karakteri kendi başınıza kontrol edebilir veya her biriniz bir karakteri kontrol ederken klavyeyi paylaşarak oyunu arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Karakterlerinizden herhangi biri ölürse seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecek. İyi şanslar!

Bu oyunu beğendiyseniz, daha fazlası için 2 oyunculu oyun koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

RHM Interactive, Zombi Görevi 6’yı geliştirdi.

Yayın tarihi

17 Aralık 2019

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Tamamlanacak 18 farklı seviye
  • Tek başına veya bir arkadaşla oynayabilir
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Hareket etmek için WASD tuşunu ve kadın karakterle ateş etmek için F tuşunu kullanın. Erkek karakterle hareket etmek için ok tuşlarını ve ateş etmek için L tuşunu kullanın. Silahları sırasıyla kadın ve erkek karakterle değiştirmek için Q ve U tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM