REKLAM

ZOOM-BE 2

ZOOM-BE 2 Oyunu Oyna

Zoom ve Bee adlı iki sevimli çocuğun hikayesi devam ediyor. Onlar zombiye dönüştükten sonra, korkunç laboratuvardan kaçmalarına yardım ettiniz, ancak maceraları burada bitmiyor. Tek kurtuluş umutları şehrin en yüksek binasında bulunan jeneratörü ele geçmektir. Yolları çeşitli şehir haritalarından ve daha fazlasından geçecek. Oyunun tüm seviyelerini geçip ihtiyaç duydukları yere gelip tekrar normal erkeklere dönüşebilecekler mi?

ZOOM-BE 2 Oyunu Nasıl oynanır?

“Zoom-Bee 2” oyununda adamların zor seviyeleri geçmesine yardım etmelisiniz. Arkadaşınızla aynı bilgisayarda oynayarak çeşitli görevleri tamamlayabilir ve bulmacaları birlikte çözebilirsiniz. Büyük kahramanın geçemediği yerde, küçük olan her zaman içinden geçebilir ve bu çok yardımcı olur. Karmaşık ve çarpık haritalar labirentinde ilerleyin ve silahlı haydutlara dikkat edin. Asansörlerden yukarı çıkın, çeşitli mekanizmaları çalıştırın ve düğmeleri etkinleştirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için, adamların çıkış kapısına birlikte gitmeleri gerekiyor, kazanabilmelerinin tek yolu bu.

Her seviyede oyun daha da zorlaşacak çünkü sonraki her seviye daha da kafa karıştırıcı ve zor olacak. Oynayın ve umudunuzu kaybetmeyin, zombi adamlarımız zaten hedefe çok yaklaştılar ve pes etmeyecekler. Seviyeleri tamamlayın ve yıldızları toplayın, kahramanlarınız için harika yeni şapkaların kilidini açın ve bu iki kişilik harika oyunda eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM