REKLAM

ZOOM-BE 3

ZOOM-BE 3 Oyunu Oyna

Zoom-Bee 3 oyunu, Zoom ve Bee adlı iki komik adamın mükemmel bir devam oyunudur. Her ikisi de kötü adamlar tarafından kaçırılan ve üzerlerinde deneyler yapılan çocuklardı. Ancak zombiye dönüştükten sonra onları birçok deneme ve farklı macera bekliyordu. Laboratuvardan kaçtıktan sonra, sürekli olarak şehrin sokaklarında saklandılar, burada da yeni engeller ve zorluklarla karşı karşıya kaldılar. Arkadaşlarımız hala insan formlarına kavuşmak istiyorlar ama bilim adamları onlar için yeni testler hazırladı, onları tuzağa düşürmek istiyorlar. Zo ve B’ye bundan sonra ne olacak? Oyunun tüm bölümlerini geçtiğinizde bunu bileceksiniz. Hazır mısınız? O zaman başlayın!

Tüm oyun, ilk zorlukların sizi beklediği birinci seviyeden başlar. Bir arkadaşınızdan, erkek kardeşinizden, kız kardeşinizden veya ebeveyninizden, çocukların sorunlarıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak için sizinle oynamasını isteyin. Her bir kahramanın avantajlarını kullanın. Küçük bir zombi yükseğe sıçrayabilir ve dar alanlarda sürünebilir, ancak büyük bir zombi duvarları ve ahşap bölmeleri kırabilir.

Seviye haritasını takip edin ve her seviyede 3 yıldız kazanmak için savaşın. Tüm oyunu sonuna kadar tamamlayabilir misin? Zoom ve Bee yardımınızı bekliyor, şimdi oynamaya başlayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM