REKLAM

1v1 Çatışma

1v1 Çatışma Oyunu Oyna

1v1 Çatışma, Fortnite’a benzer büyüleyici bir birinci şahıs çok oyunculu çevrimiçi bina ve atış oyunudur. Minikoyuncu.org’daki bu harika ücretsiz çevrimiçi oyunda, kale inşa etmek veya düşmanlarınızı tuzağa düşürmek için yalnızca silahları değil, duvarları, rampaları ve diğer yapıları da kullanmanız gerekecek.

Her türlü son derece tehlikeli ateşli silahla eğitim alarak savaş becerilerinizi geliştirin ve keşfedilecek köşeler ve yarıklarla dolu sonsuz bir arazide ilerlerken saldırı pozisyonunuzu yükseltmek için sağlam bir sığınak veya savunma kuleleri nasıl inşa edeceğinizi öğrenin. Oyun ilerledikçe ve bazı savaşlar kazandıkça, atış becerilerinizi geliştirme fırsatınız olacak. Önünüze çıkan tehlikelerden vazgeçmeyin ve son nefesinize kadar hayatta kalmak için savaşın!

Bir savaşı her kazandığınızda, yükseltmeler veya silahlar gibi yararlı şeylerle dolu bir kasa kazanacaksınız. Kırmızı bölgede çok uzun süre kalmamaya dikkat edin, bu da yavaşça tüm alanı ele geçirecek ve size rakibinizle yüzleşmekten başka seçenek bırakmayacak. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunu 1v1 Çatışma oynarken iyi eğlenceler!

1v1 Çatışma oyununu kim yarattı?

Bu oyun Magnifica tarafından geliştirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM