REKLAM

3D Banka Soygunu

3D Banka Soygunu Oyunu Oyna

Bu Simülasyon Oyununda banka parasıyla bir kargo kamyonu sürmeniz gerekiyor. Amacınız doğrudan gideceğiniz yere para götürmektir. 3D Banka Soygunu oyununda yüksek güvenlikli bir kamyondan bankanın diğer ATM’lerine nakit para çekebilirsiniz. Paranızı güvence altına almak için bir polis minibüsüne girin ve nakit dolu bir minibüs sürün. Banka memuru gibi olun ve başka bir ATM makinesine nakit taşıyın. Bu şimdiye kadarki en iyi bankacılık simülasyon oyunu.

Emniyet kemerinizi bağlayın, direksiyonunuzu sıkı tutun. Ve çılgın tekerleklerinizin bu ulaşım oyununda hareket etmesine izin verin. Sokaklarda sürün, yol trafiğinden kaçının ve hedefinize ulaşın. Bu yepyeni Banka nakit taşıma oyununu büyük minibüste deneyin ve banka parasıyla en iyi çılgın kamyon şoförü olun. En iyi ulaşım oyunlarından birinin macerası, farklı bankalarda para taşımanız gereken minibüsle başlasın. Öyleyse tadını çıkarın ve eğlenin.

Oyunda, parayı sınırlı bir süre içinde atm’ye koymak için minibüsü dikkatli bir şekilde sürmeniz gerekiyor. İyi şanslar ve iyi eğlenceler

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM