REKLAM

3D Blok Parkuru 3

3D Blok Parkuru 3 Oyunu Oyna

3D Blok Parkuru 3’de zemin lavlarla kaplı ve devam etmelisiniz. Kapıya ulaşmak için blokların üzerine atlayın. Kolay olmayacak ama cesaretini korursan üstesinden gelebilirsin. Ateş adasından asla ümidinizi kesmeyin. Asla yere basmayın; bunun yerine ilerlemek için kahverengi platformları kullanın. Bu yapabileceğin bir şey mi? Becerileriniz konusunda rahatsanız oyun başlasın. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Tehlikeli bir ortamı keşfetmek üzeresiniz. Kötü güçler dünyamızı harap etti ve şimdi alevlerin üzerinde hayatta kalmalıyız. Bu fantastik 3D beceri oyununun amacı mor kapılara ulaşmak ve bölümleri tamamlamaktır. Bu yolculuk sizi 35 zorlu seviyeden geçirecek. Lava basarsan ölürsün. Oyuna ilk başladığınızda karakteriniz kahverengi bir blok üzerinde duruyor. Mor kapıdan geçmek için bu kahverengi platformlara atlayın. Görünümü fareniz ve WASD tuşlarıyla kontrol edin. Atlamak için BOŞLUK ÇUBUĞUNU kullanın. Oyunda ilerledikçe zorluk seviyesi de artacaktır. Gittiğiniz yöne bakmadan bir adım ileri gitmeyin. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuzdaki farklı zorlukların üstesinden gelin.

Geliştirici

Poly Games, 3D Blok Parkuru 3’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

19 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Tamamlanması gereken 35 zorlu seviye
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli ve ilgi çekici oyun

Kontroller

Atlamak için BOŞLUK ÇUBUĞU. Hareket etmek için WASD tuşları. Çalıştırmak için SHIFT’e basın.
Mobil: Dokunmatik kontroller.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM